Új hozzászólás Aktív témák

  • pekbalint

    újonc

    sziasztok!

    Egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
    Előjáróban xiaomi note 5 készülékem már kétszer volt szervizben, amit tegnap kaptam vissza (első alkalommal a kijelző megvilágítása szűnt meg, majd második alkalommal a sim kártyákat nem ismerte fel a telefon).

    Az újabb probléma néhány program futtatásakor jelentkezett. Letöltöttem a play áruházból a Google Play Játékok appot, majd ezt követően a Need for speed no limits, valamint Mortal kombat x játékokat, a telepítést követően egyik játékot sem tudta betölteni a telefonom. (A telefonom újra indításával is próbálkoztam, de így sem lett jobb a helyzet.)
    Ezután letöltöttem és feltelepítettem az Asphalt 9: Legends - 2018’s játékot, amit sikeresen futtatott a telefonom.
    Megjegyzem korábban mielőtt még nem vittem szervizbe a telefonomat és persze jó volt, akkor gond nélkül tudtam játszani a Mortal kombattal és a Need for speeddel is.
    Végül rendszer-visszaállítást csináltam, de a problémát, akkor sem tudtam orvosolni.

    Kérlek benneteket, hogy legyetek szívesek leírni, hogy most ez esetben mit tehetek?
    Köszönöm előre is a válaszokat. :)

Új hozzászólás Aktív témák