Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    üdv mindenkinek.egy gyors kérdés.tudom hülyének fog hangzani de van nekem egy Lg optimus black p 970 amit imádok irgalmatlanul jó telefon szerintem és van a páromnak egy most kapott Samsung omnia M windows 7.8 teloja ami szintén gyönyörű szép iszonyatosan jó teló tudásban kb ugyan az méretben is de a samsung az még szebb.lg ipn nova kijelző samsung szuper amoled ami elképesztő pedig az enyém sem piskota de tényleg egy drágakő és mivel párom mánijája a viber,skype,facebook mert bari nőivel ott cseveg és windowson nem igazán megy a skype egyáltalán nem tölthető le a piactérröl esetleg ha valami app formájában lehetne mindt az androidnál feltenni akkor ok lenne de arrol sem találtam még semmit .na mindegy a lényeg az hogy azt akarja cseréljem el vele mert én ugysám használom ezeket a fos aromságokat a viber meg skypet mert nagy 10 colos táblgépen fenn van a számitó gépen fenn van ha nagyon kell telot nem igazán használom max böngészek néha de azon nem használok ilyen dolgokat.nincs is vele baj mert elcserélem mert képes feltenni és elcserélni valami szarra ugyhogy inkább megsajnálom és cserélek vele.tudom házon belül marad én meg szeretem a win op rendszert imádom a csempéket de azért mégis kiváncsi lennék melyik teló a jobb???tudom hülye kérdés mert a lényeget leirtam hogy tudásilag szinte egyforma az lg be van sok szenzor amivel érintés nélkül lehet vezérelni a telot de azt sem használom mert baromság max a képeket lapozgatom ugy hogy csak megpöccintem de ugy nem.köszi a választ és kellemes hétvégét mindenkinek!!!

Új hozzászólás Aktív témák