Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok.
    Szert tettem egy pofátlanul olcsó nokia c3-01 telefonra.
    Az lenne a bajom vele hogy az érintő kijelző nagyon pontatlanul érzékel (a kalibrálásnál azt írja nem sikerült) és így használhatatlan.
    Mikor próbálok navigálni a képernyőn a rezgő visszajelzés működik de nem nagyon akarja megcsinálni amit szeretnék.
    Javítható ez a probléma házilag?
    Esetleg szervízben olcsón (sokat nem akarok rákölteni nehogy többe legyen a leves mint a hús)
    A nokia PC suite azt írja hogy még garanciális.
    A készülék telenor függő nem tudom ez itthon hogy működik sokáig külföldön éltem és ott ha bevittem a nokiámat a hivatalos nokia szervízbe nem kérdeztek semmit csekkolták a garanciát és javították.(itthon vásárolt t-mobilos N95 el jártam úgy annak idején hogy meghalt a mikrofon és ezt csinálták zökkenőmentesen)
    Szóval mi történik ha itthon felkeresem a nokia szervízt ha nincs házilagos megoldás?
    Mondjuk nem bánnám ha nem kellene vinnem sehova mert könnyen orvosolható a hiba.

    +1: Mindenhol mást hallani a telefonok letiltását illetően most akkor ha előfizus a teló (nem tudom az -e) le tudják tiltani és többet nem használható vagy ez csak régen 1998-2002 közt volt érvényben? (akkor le tudták mert beleszaladtam egy ilyen vételbe.

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák