Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szergej

    tag

    Helló !
    Keresek egy régi, valószínűleg nem túl populáris játékot és már össze-vissza mindenféleképpen beírtam a keresőkbe, de nem tudok rá nagyon kulcsszavakat.

    Annyit tudok a játékról, hogy valami régi PC-s újság mellékelt Cd-jéről származhat (anyu lomtalanítós áldozata lett sztem :( )
    A játék stratégiaszerű, nem tudom ennek van-e valami speckó elnevezése. Különböző pályákon kell csatákat nyernünk. Az elején kapunk egy fagyasztott képet, hogy honnan fognak érkezni az ellenfél egységei (hordái, rajai :) ), amit néha zombik, néha szörnyek, néha harcosok, lovasok alkotják. Nekünk is vannak csapataink, amik, ha túlélik az ütközetet, akkor átkerülnek a következő pályára. Vannak íjászaink, ágyús, mortaros csapatok -ezek ilyen pár másodpercenként lőnek a kívánt irányba elsöpörve az ágyúgolyóval az ellen csapatai egy részét- meg gyalogosok, lovasok. Addig megy a csata, amíg el nem fogynak az özönlő ellenek.
    A kamera az ilyen döntött felülnézeti képet mutat. A képi elemek pedig nem túlzottan valósághűek, inkább ilyen meseszerűen nézett ki az egész.
    Azt tudom, hogy nem volt valami gyönyörűség a játék, de lekötött jópár napra a gép elé, mert izgalmas volt ritkítani az érkező egységeket ágyúval meg íjászokkal, hogy az ütközetnél minél kevesebb legyen a gyalogsági veszteségünk.

    Ha valakinek esetleg rémlene, hogy mi lehet ez a játék, az kérem írjon közelebbit !! :R
    Előre is köszönöm és bocs a litániáért ! :DDD

    Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

  • szergej

    tag

    válasz FehérHolló #4548 üzenetére

    Köszi, gyanítom az lesz az én topicom ! :K

    Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

Új hozzászólás Aktív témák