Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HS 2142

    őstag

    válasz Silvestris #5283 üzenetére

    Valami műfaj, stílus kiindulópontnak? Ár mennyire számít vagy melyik boltban vennéd? (Esetleg szóba jöhet-e internetes vásárlás vagy mindenképp a fa alá szeretnéd rakni?)
    Amúgy szerintem egy Assassins Creedel nem lehet hibázni, ha szereti az akció játékokat, amiben sok platform elem van, de az új Batmanról (Arkham City) is jókat hallani. Ha FPS, akkor fontos az is hogy egyjátékos módot kedveli vagy inkább játszana többiekkel online. (Amúgy a Battlefield 3 és a Call of Duty új része is elég nagy hírverést kapott, ezek biztos népszerűek.)
    Ha akció szerepjátékokat szeret, akkor Skyrim vagy Deus Ex Revolution, ezekhez nem árt azonban kis angol tudás, magyarosítás nincs hozzájuk. Stratégiai játékok közül nem rémlik sok idén, talán a Total War Shogunt lehetne ajánlani. Ha pedig egy kis logikázás, akkor Portal 2. :)

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

  • HS 2142

    őstag

    válasz Silvestris #5285 üzenetére

    Ja igen azt sem kérdeztem, hogy konzol vagy PC, így alapjában véve PC-s szemlélettel gondolkoztam. (Meg ugye abban a topikban is vagyunk.) Akkor a korábban ajánlottakhoz hozzávéve, a sportjátékok terén NBA 2k12 ha a kosaras, Fifa 12 ha focis játék kellene. (A sportjátékok általában konzolra jönnek így az újak közül szűk a választék.) Autós játékok közül talán a Dirt 3 tűnik a legjobbnak, az új Need for Speedet több negatív kritika érte.

    I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Új hozzászólás Aktív témák