Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz veresp #4926 üzenetére

    Kooperatívra ajánlom a Trine nevű játékot, aranyos, nem túl erőszakos (persze itt is likvidálni kell az ellent), és egyszerre tudtok egymást segítve ketten játszani. Imádnivaló.

    Gamepadból én a Logitech F310-et ajánlom, ha a "jó" minűségűekből akarsz válogatni. Előnye, hogy ez már tudja az xinput szabványt, ami újabb játékoknál fontos, és jó minőségű pad. Az az alatti kategóriát nem ismerem.

    Arról nincs infóm, hogy egy-egy játék hány gamepadot támogat, ezt játékonként kis guglizással ki lehet deríteni.

  • Brian_GT

    őstag

    válasz veresp #4926 üzenetére

    Hát ami PCn leginkább páros játékban szokott közkedvelt lenni az a tipikus sportjátékok...tenisz-kosárlabda-foci-jéghoki-amerikai foci-golf stb.
    Mivel nem 2 gépen való játékról, hanem 1 gépen való 2 ember játékát nézzük ezek a legkézenfekvőbbek.
    Viszont azért kérnek némi tudást, mert nem az a ,,tili-toli" nehézségű játékok azért, kicsit komolyabbak.
    Ami igazán ilyen családbarát játék lenne..huha én megmondom őszintén a régi jó kis Sega és sárga kazettás nintendo emulátorból szoktunk játszani, mert azokat a játékokat még anno szüleim is tolták és nem igényel 2 hetes intenzív betanulást.
    Hiába lehetne egy Call of Duty-t vagy Colin rally-t odaraknom eléjük... csak az idegeskedés menne, hogy nem értik mit kell.

    Lehetséges, hogy fogsz kapni 1-2 címet ilyenre, én annyira ilyeneket nem ismerek, ami ennyire casual szintű lenne.
    Ha hosszútávra gondolkodsz esetleg efféle szórakozásban a családnak, akkor ha megtudod engedni magadnak vásárolj majd egy XBOX360at Kinect-el.
    Annál jobb-egyszerűbb-kényelmesebb szórakozást még nem találtak ki erre, jópofa, egyszerű és garantált a jókedv, hisz kimondottan társaságok-családok-haveri körök szórakoztatására csinálták.

    Gamepad terén én Logitech-et ajánlanám, van 3-4 fajtája, de már a ,,legalapabb" is nagyon jó minőségű...F300 vagy valami ilyesmi neve van, keress rá...pontosan nem ugrik be a neve, mert én még az átnevezései előtt vettem őket.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák