Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz #65675776 #9769 üzenetére

    Hát jó persze, nyilván a kiadó is beleszól és fejleszt, hisz az Activision régóta inkább kiadóként említendő, mint fejlesztőként...szépen felhízlalta magát :) Szóval igazából nekem tetszenek a single kampányok is, de tény és való, hogy nekem a 2-é volt a legszimpibb...gyakorlatilag 2 ültemben kitoltam anno többször is, mert annyira jó és hangulatos volt. Ami meg nekem kellett hozzá, hogy meg lehetett halni 1 rossz akciótól. Manapság ahogy ti is írjátok, az ha egy játékban meghalsz, a mostani vérpistikék nem képesek elviselni és már mennek a fórumokra lázadozni, hogy micsoda egy @ar játék lett ez. Ezért is volt felüdülés és meglepetés, hogy az új Wolfenstein készítői megmerték lépni, hogy ismét gyűjteni kell az életet, mint régen. Láss csodát, mekkora siker is lett.
    Valahol nagyon kéne egy arany középút, mert szánalmas 1-2 játék nehézsége. NEm mondom térjünk vissza a Resident Evil 1 szintjére...mert ott kb sírtunk ha 1 lövés elpazarolódott :D dee a másik véglet sem jó, hogy terminátorként megyünk végig normal-on is.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák