Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz nonsen5e #9181 üzenetére

    hol írtam én olyat, hogy évekkel ezelőtt volt? Utolsó mondatod meg végképp nem értem :U
    1 éve vettem az említett Dell-t, fél után megváltam tőle, azóta az aláírásomban lévő gépet nyúzom. A Dell előtt volt az a gép amiben szintén nvidia volt és összehasonlítottam a dell-es amd-vel. Ha szerinted nem gáz, hogy egy 2-3 éves nvidia mobil vga lenyomja, de legalábbis nem kerül alá, az éppen aktuális amd modellnek akkor baj van. És erre magasan rá tett a remek support, mmint annak hiánya.

    Itt én részemről befejeztem a témát, nem fogok egy márkahűségi vitát kirobbantani (mert látom ti AMD pártiak vagyok)... Kinek mi tetszik, én leírtam a tapasztalataim véleményem és nem vagyok vele egydül. Bár az nem derült ki, hogy ti desktop tapasztalatok miatt véditek ennyire a vörös gyártót vagy amúgy, mert ugye nem m1..
    Na mindegy, szumma-szummárom: Részemről nem javaslok senkinek AMD vga-t laposba. Vége.

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák