Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyek2

    senior tag

    válasz Brian_GT #9105 üzenetére

    Na akkor tisztázzuk, "kedves" vérig sértett szakértő!
    1. Én azért fordultam segítégért, hogy megtudjam, HONNAN szerezhető be kupak a billentyűmhöz?!
    2. Nem mondtam milyen nyelvű, mert teljesen lényegtelen, ha egyszer kapható , kapható, ha nem nem
    3. Ha már egyszer kapható, akkor valószínűleg gyártó által stimmel a klaviatúra, akármilyen nyelvű, máskülönben nem gyártották volna le.
    4. Tudom milyen billentyűzetem van, tudom milyen gobok mocorognak a kupakok alatt, te nem vetted a fáradtságot, hogy ráklikkelj a linkre, amit beraktam, és elolvasd, hogy Cherry MX kapcsolókkal van felszerelve, így amiért haszontalannak tituláltam a "válaszodat", most dobálózol más, meg nem nevezett billentyűkkel, amik más technológiát használnak, ami mellesleg semmilyen közegben nem helytálló, mint válaszadás, ergo teljesen OFF.

    Még ha érdekelne is, milyen billentyűk azok amikről te beszélsz, és utána néznék, az hol segítene nekem megtalálnom a boltot, amelyik árulja a kupakokat a teljesen más gyártmányú billentyűzetemhez?!

    CJ4567: Gondoltam én is fóliára, de sajna több sebből is vérzik. :/
    Rendhagyó a billentyűzetem betűtípusa, és a gombokon való elhelyezkedése is. Önmagában nem lenne gond, de világító billentyűzet, így nem kivitelezhető sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák