Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Brian_GT #4839 üzenetére

    Igen van benne valami, abban amit írsz, de!...

    Egy nagyjából olyan géppel, mint az enyém, sztm simán ki lehet hozni ugyan azt a grafikát, mint egy konzolból ( sőt, talán jobban is a dx 10.1 megléte miatt) .
    Egy ilyen gép pedig ma már nem túl drága, kb mint egy konzol.
    A tv megint megoldott, mert a VGA-n van olyan kimenet, amivel rá lehetne kötni egy arra alkalmas tv-re a gépet.
    Ha kell, akkor kontrollert is lehet rákötni a gépre, mert a megjelenő játékok nagy része alapból támogatja pl. az XBOX360 vezérlőt ( hála a sok konzol portnak ).

    Ezután pedig nyugodtan le is lehet feküdni akár az ágyra a tv elé és lehet tolni onnan a játékokat, akár egy konzollal. Ráadásul itt a Full HD sem csak ilyen felkonvertált valami, hanem valós, ahogy azt jó pár hsz.-el fentebb már írták. :))

    De még mielőtt azt mondanád, hogy egy tipikus PC bu.i vagyok, leszögezném, hogy csak kötekedés miatt írtam amit írtam. Egyáltalán nem akartalak se téged, se mást megbántani, akinek van konzolja és azzal játszik! :R

    Hidd el én sem utasítanám vissza, ha kapnék egy PS3/XBOX360-at, örülnék, mint majom a farkának! :DDD
    Csak muszáj volt leírnom így tősgyökeres PC-sként ezeket. :)

Új hozzászólás Aktív témák