Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    Érdekes, mert a facecam is csak akkor mosott, amikor a játék is maszatos (tehát amikor mozogsz). Ez pedig az alacsony bitrátának a jele szerintem.

    x264-nél a CPU-t használja, H.264-nél a GPU-t?

    Motion Blur az elmossa a képet, az nem ilyen, én itt szellemképet látok. Persze lehet az OBS ezt rosszul kezeli és neked van igazad, nem tudom.

    Szerintem a 20000 kb/sec még mindig sok, nálam ekkora bitráta már akadásokat okoz néha. 12000-15000-et javaslok továbbra is. :) Nálad sem annyira smooth a kép és nem tudom, hogy a bitráta miatt, vagy azért, mert nem egy Vsync-el szinkronban tartott fix 60 FPS-en játszol.
    Sőt... bátorkodok egy olyan kijelentést is tenni, hogy a magas bitráta is okozhat szellemképet. Láttam én már fura anomáliákat miatta...

    Persze érthető, ha nem akarsz mosott képet, akkor tolod felfelé a bitrátát, a kérdés az hogy a youtube majd mennyire butítja le. Kérdés az is, hogy magasabb bitrátához jobb CPU, vagy jobb GPU kell? Mondjuk az én gépem mindkettő esetében gyengébb mint a tied.

    [ Szerkesztve ]

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák