Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz Hakudoshi #39236 üzenetére

    Nem egyértelmű, hogy ez most egy 10 vagy 20eFt-os egér?
    Maga a mikrokapcsoló nem drága, bár legtöbbször a kényszer szüli a cserét, kommersze egérnél már az is gazdasági totálkár. Én sem szeretek semmit kidobni, de én általában meg is tudom csinálni. Elsőre a nem használt gombot szoktuk átrakni a nehezen működő helyére, cserélnek egéren belül. Vagy egy másik, más miatt hibás egérből kerül át egy jó mikrokapcsoló. De kapható újonnan is, de pár darabnál aránytalan a postai díj, vagy kínából nagyon soká jön meg.
    A görgőnél inkább csak a donorból átrakás az eljárás, a fene kutakodik utána, hogy pont olyat szerezzen.
    Ilyen komolyabb termékekkel még nem is volt dolgom, lehet, hogy nem is a megszokott alkatrészekkel építkezik.
    Mindenesetre nehéz ügy, mert még a 20eFt értékű készüléknél is érzékenyen érinthet az óránként 5-10-15eft-os óradíj, ami 20 percnél is minimum ennyi. És akkor még nem volt anyaghasználat. Egy olyan amatőrrel lehetne szerencséd, aki a bolygó védelmében/valami jelképes ellenszolgáltatás fejében/a háládért cserébe megcsinálná neked.

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák