Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    Sziasztok.
    A gondom a következő. Van egy MSI H97 PC mate lap. Mellé egy i5 4460 processzor. VGA, RAM HDD..
    Elsőre, a HDD jó. (hárommal is próbáltam). Memória több félével(szintén jók) SC, DS-is.
    Táp két különbözővel. ( minőségi és jó tápk. CM-Chift.
    Videókárty alaplapi és diszkrét is.
    A hibajelenség a következő. Eljutok a BIOS-ig, eddig minden rendben. Mindent lehet állítani. Azonban ekkor jön a bibi.
    BIOS-ból kilépve, a boot sorrendet megadva, pl. win10-nél bejön a kék ablak (win logo) alul pörögnek a pontok és nem telepít. Próbáltam több (3 féle usb-ről) win7-et lemezről USB-ről de semmi. Látható sérülés nincs a lapon. BIS a procihoz való, valamint a legújabb is fent bolt. Tehát ez kizárva.
    Mi lehet a gond? Proci :U esetleg az alaplap? Mondom látható sérülés nincs sem a lapn, sem a prcifoglalatban. (lábak épek)
    Minden tippre, értelmes gondolatra, javaslatra vevő vagyok. (nincs a közelemben sem lap, sem másik proci ilyen, hogy cserélve kifilóznám a hibát.
    Köszi mindenkinek, aki tud segíteni. :R :R

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák