Új hozzászólás Aktív témák

  • CoroStar86

    aktív tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni, mert már a maradék hajamat is lassan kitépkedem. Van egy asztali konfigom, a táp EVGA 650 GQ, az alaplap Asus ROG Maximus VIII Impact miniITX, a többi komponens szerintem most a probléma szempontjából nem fontos. A hiba a következő: a gép nem bootol be, a ventillátorok sem moccannak meg, a vinyók se, még az alaplapi LED-ek sem világítanak, viszont az alaplap hátulján lévő lámpák (pl. a hangkártya ki/bemenetek színkódjai, CMOS reset) világítanak. 1-2 hónapja frissítettem BIOS-t de nem tudom, hogy az rontotta-e el, mert azóta be sem kapcsoltam a gépet, csak a laptopomat használtam. Próbáltam a hátsó USB meg egy pendrájv segítségével, a BIOS Flash-gombbal felrakni a legújabb BIOS-t, meg a legrégebbit is. A pendrájv villog háromszor, a flash-gomb néhány villogás után világítva marad, magyarul valószínűleg leáll a folyamat. Az lehetséges, hogy a tápom nem Haswell-kompatibilis és a frissítés után már nem működik együtt az alaplapommal? Külföldi fórumon olvastam ilyesmit. Kérjek kölcsön egy kompatibilis tápot? Vagy tudtok javasolni másik megoldást? Három héten belül el kellene adnom és minél hamarabb szeretnék megoldást találni a problémámra. A segítséget előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák