Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz Alaaf Pi #14 üzenetére

    Fax: tipikusan az orvosok csak faxolnak, és külön kérésre se hajlandóak emailben odaadni a leleteidet. Elfaxolják a gyerek- vagy a háziorvosnak, aki szintén nem emailezik, hanem menj el személyesen, majd ha éppen nem valamelyik mogorva "én vagyok az élet császára egy fos ausbildunggal" kisasszonyt fogod ki a recepción, akkor talán kinyomtatja neked a saját vagy a gyereked papírjait. Persze a csodás 100 DPI-s (?) faxolási felbontás miatt sok sikert kibogozni, hogy mire gondolt a feladó...

    Lakást én eddig csak magánszemélytől béreltem, és mindegyik felvilágosult, értelmiségi alak volt, velük oké az email.

    Hazugságnak jó pedig.

    Ezzel csak óvatosan, mert lehet te leszel hamarabb utolérve, mint a sánta kutya. Nézzük csak a szolgáltatókat, akiktől 2023-ban postán jött a jelszó-reset, vagy aktiválási jóváhagyás: comdirect, renault bank, deutsche post (briefankündigung), hallesche, HUK24, ista. Biztos volt még több is.

    A Briefankündigung egy külön szépség, ha x ideig nem lépek be, akkor valahogy törlődik a szolgáltatás, és mindig újra kell aktiválni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák