Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz AMDFan #506 üzenetére

    Hmm, ezzel kapcsolatban eszembe jutott a 2007es novarock fesztivál, ami nagyon durva volt. 3 napon belül élőben látni őket: In Flames,Machine Head, Papa Roach,Il Nino, Chimaira, Clawfinger,CoB,Slayer.

    2009-ben meg Sonic Syndicate,Caliban,Disturbed,Slipknot,Metallica,Staind,Limp Bizkit,Killswitch Engage,Static-X. Hmm, nem volt rossz :)

  • Nertpaelg

    tag

    válasz AMDFan #506 üzenetére

    Hehe, ahogy látom akkor pont az ellentétes oldalán állunk a dolgoknak, én jobbszeretem a stílusok ortodox értelmezését. :)

    Ezeket a "mainstreamebb" zenekarokat annyira nem tudtam soha igazán megszeretni. Illetve az At the Gates az még elég korrekt, de pl. az Arch Enemy énekesétől, vagy épp a Kréta és Filctől feláll a szőr a hátamon.

    Finntroll-t és a hasonlókat csak partyfolknak nevezem, mert némileg komolytalanok. Persze nem mondom, hogy nem volt jó egy hete ilyesmikre őrjöngeni a Heidenfesten, de azért nem az a stílus, amit olyan gyakran elővennék itthon. A Moonsorrow az tényleg nevezhető blackened folknak, és jók is. Hasonló, ami még ismertebb az a Falkenbach, nem tudom ismered-e.

    A -core zenék viszont nem nekem készülnek, az is biztos. :)

    (#508) Shufny: De, valóban azért írtam, mert könnyebben befogadható, ide inkább csak ilyesmiket postolok. Az elborultabb dolgokat megtartom magamnak, nem sok feneke lenne beraknom, illetve az elmúlt időszakból nem is tudok sok jót. A legutóbbi gondolatmenetet csak általánosságban írtam a kifordult ízlésemre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák