Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    Nos megint kellemes meglepetés ért, ugyanis a Limp Bizkit új albuma szerintem nagyon jól sikerült, egyszerűen érződik rajta, hogy semmi nyomás nem volt rajtuk, semmi izzadtságszag, csak a zene. Pontosan ezt éreztem az új Linkin Park lemezen is, de az még jobban bejött zeneileg mint a Limp Bizkit.

    Limp Bizkit - Gold Cobra (2011) numetal / rapcore / rock

    Belehallgatás vigyázat, nagyon rossz minőségű, érdemes letölteni inkább netről. Fred Durst amúgy is azt mondta, hogy nem érdekli ki tölti le és ki nem :C

    Ha már írok akkor azt is szóvá teszem, hogy az In Flames sajnos csalódást okozott az új albumukkal, pedig a Pendulummal való együttműködés után hónapokig reménykedtem benne, hogy kicsit elmozdulnak megint valamerre, és csinálnak egy olyan albumot ami meglepi a közvéleményt. Sajnos nem így lett. Jórészt klisés és unalmas nekem ez az album. Björn kiváló iparosmunkát végzett, de semmi több. Azért van rajta 1-2 jó szám, de az In Flamestől többet vártam, mindig ők voltak azok akik új irányt mutattak ezen a színtéren, de már évek óta csak ülnek a babérjaikon, és ez nem tesz jót a metalnak. Egyszerűen egy helyben topog az egész stílus. Pedig a drum and bass irányába való nyitás szerintem egy jó ötlet lenne, akár még üzletileg is. Aki esetleg nem ismerné az In Flames + Pendulum koprodukciót: Self vs. Self

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák