Új hozzászólás Aktív témák

  • Club

    őstag

    válasz Sixkiller6 #23 üzenetére

    ''Felsőbbrendű'':F
    Én azt a fajt nem tartom felsőbbrendűnek, aki a saját bolygólyát pusztítja el, aztán elkezd siránkozni, hogy:Jajj szegény mi! Miért történik ez velünk? Aztán elkezd gondolkodni hogy milyen más bolygókon tudná ugyanezt eljátszani.
    Én erre inkább azt mondom: PARAZITA.

    Aki azon kívül hogy neki mi a jó,mást nem tud nézni, azok az emberek sosem értik meg miért nem szabad másokkal rosszat tenni.
    Mérlegelnek:Nekem jó?:Igen! Neki rossz:Nem érdekel.
    Ennyi.
    A kisiskolásokat zavarta az, hogy megmorogta őket a kutya, erre ezt művelték vele.
    Kiváncsi lennék miként gondolkodna a gyerek, ha minden arra járó akinek nem tetszik valami mondjuk az öltözöködésében, vagy a hajában, vagy a szeme színében, vagy hogy nem köszön neki épp úgy ahogy neki kell, belerúgna, vagy belelőne 2-3-at.
    Az állatokat könyebb bántani, főleg azokat, amelyek balga mód megbíznak az emberekben.
    Nekem azért nincs állatom, mert tudom hogy nem tudnék róla gondoskodni.
    Lusta vagyok ehhez.
    És inkább nem tartok mert így nem látom értelmét.
    Akárki, akármit mond, egy kutya, cica, stb stb képes igenis szeretni, és vannak érzései.
    Ha neked fáj hogy belédrúgnak, neki is.
    Más kérdés hogy ők maximum vonyítanak, vagy próbálnak védekezni.
    Ők pusztán ''kedvtelésből'', merő ''menőségből'' nem támadnak meg senkitsem.
    Ahhoz komoly indok kell.
    Mi emberek semmitmondó indokok alapján is képesek vagyunk unaloműzésből kárt okozni, bántani azokat, azt, ami nem képes visszavágni.
    Kérdem én miért nem egy hozzájuk hasonlóval kezdenek ki?
    Miért?
    Mert gyávák.
    Az állatokért nem ver meg anyu, nem ver meg apu, legfejebb kapok egy kis ejnye-bejnye-t.
    Ha erre vannak nevelve, nemtudom mit várunk..
    Igenis észre kellen venni, hogy az állatok is éreznek.
    Remélem egyszer megtalálunk egy nálunk fejletebb fajt, aki képes lesz megmutatni, mennyire is vagyunk mi az ''evolúció csúcsa''.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák