Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Newneed

    tag

    válasz kacsa7 #42575 üzenetére

    Szia!
    A melós autómban (citroen jumper) szintén egy Kenwood KMM-100 fejegység van, amit újonnan vettem, és egy pár 16-os renegade koax szettet hajtok vele, és nekem tetszett hogy szép hangja van, gyorsan kezeli az mp3-at, és hogy ennyi pénzért lehet olyan fejegységet kapni ami teljesen kielégíti azt a kategóriát, amit ő vagy hasonló társai képviselnek. Az autómban kenwood csúcs fej van, azért annak halhatóan másabb mindenben a hangja. Természetesen nem szabad összehasonlítani a két fejt. Aki az olcsóbb 18-30e Ft-os fejegységek közül szeretne választani annak ajánlom a kenwood-ot. Az általad beszerzett Alpine már egész jó minőségi hangot tudhat magáénak, mikor vettem a kenwoodot gondolkoztam én is alpine fejen, de kenwood lett belőle.
    :R

    aloha

  • ValeRossi

    csendes tag

    válasz kacsa7 #42575 üzenetére

    Ezer köszönet a leírásért :R ! Az én Pio-mnak is ugyanilyen a keresője, h nem aktuális mappába ugrik, hanem a legelejére, eleinte nagyon idegesítő volt, de most már beletörődtem! Mint régebben írtam énis gondolkozok új fejegységen, nagy segítség, h megosztottad a tapasztalataidat! Énis nagy hiányosságának tartom az rgb kijelzőt és még a wav lejátszást usb-ről! Te is vaciláltál a Kenwood Bt53u-n ha jól emlékszem, miért esett az alpine-ra a választás?
    Én még most sem tudtam dönteni, választani fejet, most kompletten újra kábelezek, utána térek vissza a fej kérdésre!
    De azon is gondolkodom, h lehet jobban járnék ha vennék egy bit ten hangprocit a tovább lépés esélyét fentartva, mert akárhogy keresgélek, a legoptimálisabb fej a Pio 80pr lenne, de az megint 100!

Új hozzászólás Aktív témák