Új hozzászólás Aktív témák

  • V8engines

    tag

    válasz V8engines #65963 üzenetére

    Apropó!

    Sziasztok!

    Ha már hoztam ezt a képet. Látható ott a két db nagy ovál (Pio-k, '97-ből :K ).
    Na már most. A jobb oldali megadta magát. Vagyis nem, mert szól, de már picit nagyobb hangerőn kopogtat belőle v.mi vagy v.ki.

    Tudom, már olvasgattam itt többször, elég az első szett az ajtókba, de nekem (ahogy más is fogalmazta) szükséges hogy hátul is legyen magas és közép, ne csak a láda mélyét halljam (ha netán hátul ülök) vagy hallják a hátul ülők. Na meg ha már lett egy új fejegység, amivel mindenféle hangzás korrekciót lehet művelni (ami tetszik). :) -Amúgy meg hülyén nézne ki ott a két lik, vagy a nem szóló hangszóró.

    Mit javasoltok hozzáértők?
    Elég lehet nekem 2 utas is? (Ezek 3 utasok voltak. 150W max. feliratú címkével, ha jól rémlik.)

    Ami lényeg, mindenképp ezt a méretet hagynám, mert lehet a rácsok maradnak, ha egyezőség lesz rögzítési téren. Hogy miért? Mert nézelődtem, és láttam (számomra) szörnyen ocsmány kinézetű rácsozásokat.

    Zenében (mert ahogy olvasgattam ez sem mindegy) 80-90-es évek, rock, de főleg Trance, azon belül female vocal párti vagyok.

    Ha ezzel előrébb vagyunk, hozok egy [link]-et.
    6db volt, de tegnap este kivettem még kettőt. :F

    Tudom hogy meg is kellene hallgatni hozzá, de így elsőre mi az ami ajánlott lehet? Árban nem nagyon mennék 25 fölé. :N

    Érdekel egyéb típus ajánlat is. A lényeg nálam, hogy tartósságra megyek, a minőség mellett. :U

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák