Új hozzászólás Aktív témák

  • Side_

    aktív tag

    válasz rhonin #587 üzenetére

    A JBL sztem sokkal jobb, mint a solid és a dld.
    Egyébként azt hiszem mindkét felállásból nem kevés autó épült eddig - beszélj a boltosokkal, hogy hozzanak össze valakivel, akinek ilyet építettek, és hallgasd meg. Vagy akár falban is emgteheted ezt, csak úgy azért kicsit más lesz.

    A rendszert nem feltétlen úgy építeném föl, ahogy te írtad.

    Ajánlat:
    JBL GTO 75.4 erősítő
    JBL GTO 6507C szett (vagy a régebbi, ha még van...az olcsóbb kb 10-el - bár az új lehet jobb.)
    JBL GTO 1202D láda, igény szerint (PRÓBA ALAPJÁN!!) zárt v reflex ládában (így nyersz kb 10e ft-ot) - és a pandpass egyébként is ritkán olyan, amilyennek elnnie kéne - mégja JBL is a dolog. Meg rendkívül autófüggő is (sedan/kombi/ilyen-olyan...). Meg zenei stílusoktól is függ - de legesleginkább egyéni ízléstől!
    kondi elsőre nemkell (meg lehet későb se), mert akkor mégtöbb pénz marad egy mégjobb fejegységre - egyébkéntis a jó akksi fontosabb
    És mivel így nyertél legalább egy 20ast, máris futja minimum egy sony RA550-re, de a 7750 mégjobb lenne. Vagy esetleg gt700. Vagy ha a legelső is túl sok - akkor egy alpine. (Bár sztem megéri a jobb fejegység.) persze ittis érvényesül a kinek mi tetszik dolog - és ittsem a külső kinézetre gondolok, hanem a hangra.
    Kábelekből mondjuk cordial hsz.kábel és rca, meg valamilyen táp. RF, vagy ha drága, akkor valami, ami elég - de azért nem rossz.


    [Szerkesztve]

    ''Van visszajelzés, tehát vagyok!''

Új hozzászólás Aktív témák