Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz KMT #45054 üzenetére

    Ha nagyon rövid akarok lenni akkor semmi... :DDD
    Jó a TTF egyébként szerintem korrektek nagyon én jól dokumentálnak mindent. A folyamatuk első része egy felmérés. És ott jött ki, hogy ők igazából olyan autókat "szeretnek" vállalni, aminek a felületén kis rozsda van...tehát nagyon nem kell a felületet fizikailag eldolgozni, meg passziválni... Én vettem a bátorságot, hogy kértem árajánlatot, hogy mennyi lenne ha a lakatos részét is megcsinálnánk...és padlót fogtam az összegtől.
    Egyértelmű volt, hogy miről szólt a dolog, nem akarták elvállalni. Megértem...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz KMT #45084 üzenetére

    Hát...írok még pár részletet, mert én is nagyon meglepődtem. Anno 125e Ft volta Spec II-es kezelés. Azt kértem volna. Mondták, hogy nagy felületen kellene csiszolni meg van 2 kisebb lyuk. Aztán dobtak rá a 500e Ft-os ajánlatot. Még így ennyi idő távlatából is van egyszerűbb/olcsóbb megoldás... Megkérdeztem, hogy mi az ami az alap 125e-be belefér... Mutattak pár képet. Hát...úgy képzeld el, hogy mondjuk az egész alvázon van kb 10-20 rozsdapörsenés...amúgy patika az alja. Na ez az alapáras...

    Azóta annyira volt idő, hogy leszedtük az elölről a hidat, az akku tartó konzolt és az első nyúlványokat tisztítottuk le meg kezeltük... Azóta is rendben van az a rész. Aztán került pár ezerbe, meg sok óránkba.

    A rusztikával az történt, hogy a tulaj aki csinálta évekig ezeket az eljárásokat megbetegedett. Valószínűleg nem tett túl jót az a sok vegyszer és daganatos lett. De nem tudok róla többet.

    (#45085) Petyyyyy Szerencsére pont el is fogyott :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák