Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ummon

    csendes tag

    válasz d4d #21223 üzenetére

    Chemical Guys-nak vannak jó termékei és kevésbé jók. A tisztítószereik jelentős többsége a jobb kategóriába tartozik. A bevonatoknak már utána kell olvasni, melyik a jobban sikerült. A termékeik általában elég tömények, lehet őket hígítani rendesen.

    A bevonatok közül a régebbi verziós Jetseal 109-om van, de inkább hagyjuk. Elavult, vannak sokkal jobb termékek tőle már.

    Gumiápolóból a VRP a vízbázisú szériájuk között a legfényesebb. Gél állagú. Én meg voltam vele elégedve. Kerékre, gumikéderre, motortér műanyagaira mind jó volt. Autoglym és Wolf gumiápolói sem tartósabbak.

    A kárpittisztító Fabric Clean az kifejezetten meggyőzött (és több háziasszonyt is, akinek adtam belőle :) ). Foltmentesen szárad és elég jól hozza ki a foltokat.

    Autósamponból a Bodywash+wax-ot próbáltam eddig. Mikor elfogyott és átálltam Wolf Nano Bath-ra az első benyomásom az volt, hogy a Wolf-tól kevésbé siklik simán a kasznin a mosókendő és mintha a tisztító hatás is egy nagyon kicsit gyengébb lenne. Vettem egy Mr Pink-et, és most várom, hogy elfogyjon a Wolf :) .

    APC-k közül az AllClean+-t próbáltam és az is tetszett. Igaz nincs nagy összehasonlítási alapom APC-k terén, de szépen tisztított. A motortérben a vastagabb olajfolttal nem volt olyan agresszív, de ez nem is feltétlen baj.

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz d4d #21223 üzenetére

    Én használom az IronX-et, nagyon jó termék, takarékos, erős, ph neutrális. A magyar készletekről viszont nincs tudomásom.

Új hozzászólás Aktív témák