Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz Integra #1820 üzenetére

    Hát igazából azt mondta 3 misi feletti autóvásárlásnál már neten komunikálni kell a gorékkal.
    Nos felmentek megnézték a tax árat ami 2.950.000ft hozta ki.Közben nekem volt még benne ugy 150.000 extra.
    amjd jőtt a használtautó ahol 2-3db van és 3.0-4.2 terjednek.
    Szoval ott fent azért elég érdekesen számolnak.
    De akkor minek ez a szőveg.

    Használt autója még utoljára örömet szerezhet Önnek... az összeg által, amit kínálunk érte.
    Nem kell naponta átlapozgatni más használtautó-kereskedések ajánlatainak ezreit. Mivel mi nagyban kereskedünk, rendkívül kedvező árat tuduk ajánlani Önnek.
    :W

    Ja meg jőtt a habokos sablon szőveg.Mivel ott ahol beszámítatom és ott veszem az uj autót igy biztosan belekalkulálták az 1 misit mert szerinte igaz ott mondtak 3 misit érte de lehet az uj autón meg annyit nyernek is.
    Mondom te ők azért mert márkaszerviz és nem a NAGY AAA azért leet,hogy nem lehuzosak.Én láttam mennyiért jőn az uj fr diesel 6,8 misiért és 6,1 misiért megvettem.Aztmeg nem hiszem el,hogy 5,1misiért lenne egy fr seat leon uj.
    Egyébként a srác akitől megrendeltem az autót mondta igazából nem sok maradt rajta max 100.000ft de én elgédetetten távozok igy is tőllük.
    Kb 3 márkaszervizt kérdeztem meg mennyiért lenne fr diesel sárga mindegyik azt mondta most jőn egy az rszgba megredelés alatt van a porhse h szallonautónak kirakná de sok-sok extrával 6.85 misi lenne de kb 6,3 alátt nem tudjuk adni.Ismétlem 3-4 helyen is voltam.
    Autoland volt a legjobb és a legkorrektebbbbb. :K

    [ Szerkesztve ]

  • #00809728

    törölt tag

    válasz Integra #1820 üzenetére

    Azért szerintem ha valaki komolyan veszi őket még talán bírosága is vihetné az ügyet.
    Egyébként az ősszes autó 0% elvihető és havi 5000ft befietési részlettel.Ez egy 880.000ft autón vot.
    Osztottam-szorozam fejben 176 honapra adnák?
    Mire a srác á ez csak kamu egy beetetés csak.

    Hát nagyon türtőztettem magam nehogy pofán verjem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák