Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antibazsi

    aktív tag

    Erről annyit,h amikor elindult az oldal igen hamar rátaláltam...gőzöm sincs már hogyan.Még csak 1-2 aukcó ment le amikor regeltem és ugye akkor kap az ember 5 ingyen pontot.Elkezdetem nézni mik vannak és az egyik telónál (persze az járt már a legmagasabb aktuális árnál) látom,h nagyban villlog egy felirat,h mingyá vége.Kiváncsiságból rányomtam a licitre azt persze,h "megnyertem" kb annyiért amennyiért előfizuval is megvehettem volna.Ez már eléggé késő este volt és így utólag szerintem az ég világon senki más nem volt rajtam kivűl az oldlalon,csak gondolom látták,h na végre van egy emberke akit majd felhasználhatnak reklámnak.Másnap hivtak is,h Tibi bácsi hozza a telót ha előre elutalom a lóvét,csinálnak rólam képet meg minden...na jah persze,kellett a faszomnak Tibi bácsi meg a telója,pénzem sem volt rá akkor,nem utaltam.Azóta többször is próbáltam olyan árunál amire szükségem is lett volna,h nem licitálok csak várok a villogó mindjárt vége feliratra...persze semmi.Egyik pillnatban még megy a másikban meg már lezárva.Szóval úgy manipulálják ahogy akarják.Sztem az aukciók 90%-a nem is valós,csak benyomják egy kurva fasza új csilli-villi áru képét azt licitáljon rá az a pár barom aki oda téved.Ha meg nincs senki megy a kamulicit a kamu árura.

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák