Aktív témák

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Már egy ideje gyűjtögetem a bátorságomat, hogy létrehozzak egy blogot én is (egyébként jómagam is nagyon szeretem mások bejegyzéseit olvasgatni :)).

    Mielőtt belevágok, néhány szó magamról:
    Szentendrei-szigeten élek a családommal (anya, apa, hugi, 2 kiskutya, 2 cica). Júniusban leszek 20 éves. Jelenleg I. éves hallgató vagyok kommunikáció és médiatudomány szakon.
    És , ami számomra a legfontosabb, hogy 2 éve élek boldog párkapcsolatban :)
    Gyengéim: barátom, kutyusok, telefonok, digitális fényképezőgépek, Spongya Bob.

    Röviden ennyi lenne :) Remélem, lesz pár ember, akiket érdekelni fognak a mindennapjaim. :)
    Hamarosan újra jelentkezem!

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Itt volt a barátom csütörtök este 10-től, ma reggel fél 10-ig. Már vagy 2 hete nem láttuk egymást, ezért igyekeztem minden percet Vele eltölteni (ezért nem írtam egy ideje). Most újabb 3 hét vár ránk egymás nélkül. Nehéz lesz, de nem tudunk mit csinálni, és szeretném, ha jól sikerülne az érettségije. Már most is annyira hiányzik, pedig nemrég ment el :(

    Pénteken szinte egész nap matekoztattam Tomit (érettségi feladatgyűjteményes feladatokat, meg a tavalyi érettségit csináltattam meg Vele). Szerintem egész jól ment neki, igaz még van mit gyakorolnia, de menni fog.
    Este még volt egy kis energiánk és megnéztünk egy filmet (Anyád lehetnék). Notim megfordítottuk, így az ágyamból tudtunk nézni. Szerintem nem egy nagyszám film, de 1x meg lehet nézni.
    Amúgy kicsit kiborultam még reggel, mikor megtudtam, hogy jól felültetett minket valaki… Azt nem mondtam még, hogy szobafelújítás előtt állunk, de ehhez az kell, hogy kiürüljön a 2 szobánk, ezért adtam fel egy hete pár helyre apróhirdetést a bútorainkra. Rögtön másnap telefonált is egy csávó, hogy neki kellene minden, és pénteken eljön megnézi és majd el is vinné. Megadta a telefonszámát, mondta, hogy csütörtökön majd telefonáljunk rá, hogy akkor mikor jöhet. Apukám fel is hívta csütörtök este, és a csávó letagadta magát… Hogy ő nem is telefonált nekünk, nem tudja, miről van szó… Még ilyet basszus… Akkor legalább mondaná azt, hogy MÁR nem aktuális, mert talált másol bútorokat, de hogy letagadja magát. Mind1, link emberek mindig is voltak és lesznek is, ez ellen nem lehet mit tenni. Csak azt nem tudom, hogy ez nekik mire jó.
    Szerencsére azóta telefonált még valaki, aki szintén beígért, hogy kedden eljön. Hát, nagyon kíváncsi leszek, minden esetre nem élem bele magam.
    Hamarosan le kellene szedni a tapétát is a falakról, de addig nem nagyon tudom, ameddig ott van az a sok bútor. Szép narancssárgára lesznek festve a falak, parti bükk parketta lesz rajta egy kis szőnyeggel (120x170), kapok egy új ágyat (kanapét, amin kényelmesen elférünk a barátommal) meg kis szekrényeket (egy tárolót meg egy éjjeliszekrényt), no meg lesz 1-2 polcom is, függöny stb. Úgy terveztem, hogy narancssárga+piros lesz az uralkodó szín, remélem szép lesz. Csak már tartanánk ott. Kedden majd kiderül, mikor kezdhetünk neki.

    Szombaton voltunk a Westendben mozizni. Az utca királyai c. filmet néztük meg, szerintem nagyon jó volt (Hugh Laurie ismét hozta a formáját, akárcsak a Doktor House-ban). Olyan mély nyomot hagyott bennem, nem tudom, hogy miért...
    Találkoztunk a Tomi CS-s haverjával is. Én még soha nem láttam őt csak képről, meg néha szokott róla mesélni a párom. Épp fagyizott, ilyet szól nekünk: "kértek?" és odatolta... :D Mondom köszi szépen, de most kihagynám. :D
    Jó későn értünk haza, kb. olyan 10 felé, de nem baj, nem volt hideg és jól éreztük magunkat együtt.

    Holnap ismét beindul egy újabb hét, de már nincs sok hátra (nekünk május 9-én van az utolsó tanítási nap). Persze várom is meg nem is. Várom, mert nem kell suliba járni, de hamarosan beindul a vizsgaidőszak, emiatt meg nem.
    Szerencsére kevés olyan tantárgyam van most, amire sokat kell tanulni, a többi az csoportos munka lesz és prezentációkat kell csinálni. Ja, meg beszédművelésre fel kell olvasni egy szöveget (aztán CD-re kiírni) és 2 oldalon keresztül elemezni, hogy mi volt benne rossz (szupraszegmentális eszközök szerint például: hangsúlyozás, beszéddallam, szünet, tempó, ritmus, hangszínezet, hangerő stb.). Remélem sikerülni fog az összes vizsgám és nem kell újra felvennem egyiket sem. Főleg a beszédművelést és az írásművelést… Valahogy ezeket nem szeretem annyira.

    Na, megyek. Pakolászok még egy kicsit, mert minden szanaszét van az asztalomon és már alig férek el. Utána meg folytatom a könyvet, amit elkezdtem olvasni (Wass Albert: Eliza és a ház, amit Jacob épített).

    További kellemes napot kívánok mindenkinek!

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó reggelt!

    Hamarosan indulok suliba, de először elmegyek a nagymamámhoz, aztán ott megebédelek és indulok vissza. Lenne 10-től jog órám, de arra nem nagyon járok be... Fél 12-ig tartana, és a következő órám csak negyed 4-kor kezdődik. Úgy oldottam meg, hogy addig a mamámhoz elmegyek, és onnan vissza a suliba. Most meg egyből a mamámhoz megyek, így több időm lesz. De utolsó héten azért már bemegyek jogra is :D

    Este 6-ra érek haza, aztán még össze is kell pakolnom, mert állítólag kedden jön egy csaj valamikor megnézni a bútorokat. Remélem elégedett lesz és hamarosan el is viszi őket.
    Tanulnom is kellene holnapra: szemiotikából pár dolgot ki kellene jegyzetelnem + kommunikációkutatás módszertanra ki kell nyomtatnom kutatási terveket. :(

    Tegnap este a húgommal megnéztük a Kabalapasi című filmet :D Háááááát, csak a fejemet fogtam, hogy ilyen már nincs :DD Lehet rajta jókat nevetni, az 1x biztos :D

    További kellemes napot kívánok! Este majd még jelentkezem!

  • Audrey88

    csendes tag

    Hát, ritka szar egy napom volt ma. Kezdődött azzal, hogy a buszon többször rosszul éreztem magam (melegem volt, tűzött rám a nap, sehol egy ablak, ráadásul még a sofőr is befékezett állandóan). Tuti hülyének néztek már, hogy az egyik percben még volt színem, a másik percben meg falfehér vagyok. Dehát ez van, nem tudok mit csináli, nem bírom a buszozást.
    Aztán odaértem Icuhoz (nagymamám, csak mi tesómmal kiskorunk óta így hívjuk), de tiszta beteg volt... Mondta, hogy 1 hete tart kb. és alig mozdul ki. Szóval nem vett nekem Lenkeit, könyvtárban sem volt új könyvet nézni nekem. :( És a hab a tortán, hogy most nem jött velem suliba, mehettem egyedül és nagyon unatkoztam :(

    Az angol is totál gáz volt. Hülye és unalmas feladatokat oldogattunk meg, és persze, hogy mindig a legszarabbak jutottak nekem.
    Aztán hazafelé a buszon tömegnyomor, meleg, tülekedés... Ez hiányzott még nekem, mint léggömbárusnak a nyílzápor... :((( Alig vártam, hogy hazaérjek már.

    Párommal is összevesztünk, úgyhogy most szomorú vagyok egy kicsit. Tudom, hogy most Neki is nagyon nehéz, hiszen minden a nyakába szakad :( Igyekszem mellette lenni, és támogatni Őt amiben csak lehet. Mostantól minden éjjel imádkozni fogok érte, hogy jól sikerüljön az érettségije :R
    Amúgy nagyon-nagyon szerelmes vagyok Belé :B Most azt tervezem, hogy meglepem valamikor, és naná, hogy én leszek a meglepi :C Remélem, örülni fog, és érezni fogja, hogy rám mindig számíthat, és soha nem hagyom cserben.

    Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Ez a nap is izgalmasnak ígérkezik :D
    4-re jön a csaj megnézni a bútorokat. Már nincs pénz a kártyáján, ráadásul busszal jön, és olyan buszra szállt fel, ami nem jön be a faluba, szal gyalogolnia kell majd a hídon, ha egyáltalán leszáll (próbáltuk hívni, de sikertelenül).
    Apám ideges, és naná, hogy ÉN vagyok a hibás mindenért... Neki van elege...
    Áh, mindegy, nem idegelem magam feleslegesen. :( Majd csak lesz valami :O

    Suli az egész tűrhető volt, csak olyan nagyon felesleges... Szinte SEMMIT nem csináltunk. De legalább már van csapatom a kérdőíves dologban. Ja, és az elő-kutatási tervem 5-ös lett (eddig van egy 3-mason és ez az 5-ös). Ennek örülök :)

    Remélem, legalább Tomim több sikerrel jár ma, mint én. Szorítok Neki! :K

    Na, megyek, mert áll a bál :DD
    Este majd még jelentkezek!

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Huh, ezt is túléltem. Nagy nehezen idetaláltak (arról volt szó, hogy csak 1 csaj jön, erre valami pasi is volt vele), de vagy 100x kellett telefonálni nekik. Anyukám ment ki eléjük a főtérre.
    Megnézték a cuccokat, majd telefonálnak, ha kell valami. Hát, szerintem nem lesz belőle semmi, de majd kiderül. Minden esetre nem élem bele magam túlzottan a dologba.

    Holnap beszédművelésen fel kellene már olvasnom. Találtam végre egy normális szöveget, ami még vicces is. Kíváncsi vagyok az értékelésre. :U
    És arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond a doki a Tominak. Remélem, hogy nincs komoly baja a fülének és a vállának :(
    (Ilyenkor eszembe jut, hogy milyen rossz is volt, mikor balesete volt és kórházba került. Még most is a sírás kerülget, mint akkor, amikor felhívott. Remélem, hogy soha többé nem lesz ilyen!!! Belehalnék, ha valami komoly baja esne :O )

    Nagyon várom már a suli végét és a nyarat. Remélem, nem húzódnak el túlságosan a vizsgáim. Párommal úgy terveztük, hogy július 22-től 27-ig megyünk Siófokra, a Hotel Ezüstpart szállodába. Jó lesz már egy kis kikapcsolódás :B
    Amúgy szerintem jó kis hely, tavaly már voltunk ott Icuval és a tesómmal, csak pont szar időt fogtunk ki. Remélem, mikor mi megyünk szép idő lesz!

    Hamarosan megyek fürdeni és hajat mosni, utána pedig TV-zek kicsit. Csak a szokásos műsorokat nézem meg: Vészhelyzet és Grace klinika :) Általában a Grace klinikánál már majd bealszok, de azért megnézem. Holnap úgysem kell korán kelnem (negyed 10 felé).

    Jó éjszakát!

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    A mai napom ismét jól indult (miért is ne). Apukám negyed 9-kor felcsörtetett a szobánkba, én nagyban alszok, erre megszólal beszüljünk meg pár dolgot. Nagy nehezen kitántorogtam a szobából (alig láttam kettőig, tapogattam rendesen a falat), aztán mondja, hogy az új szobámba mit szeretnék. Lambériát vagy legyen minden kifestve? Mert a festés csak gipszkartonnal lenne megoldható… Mondom akkor legyen gipszkarton. Visszamászok aludni, erre jön utánam… Feltekerte a fűtést maximumra (ezer fok volt így is), meg a reluxát kitekerte (tűzött a nap a szemembe). És elkezdett nekem itt panaszkodni. Mondom ilyen már nincs csak a mesében.

    Végre felolvastam beszédművelésen. Büszke vagyok magamra. Egész jól ment, mindenki azt mondta, hogy jól olvastam, csak a tanár szerint volt kicsit gyors, meg pár szót túlságosan hangsúlyoztam. Ugyanis ez egy mese volt, Mátyás király tréfái (ezen belül is a Csillagász meg a szamár), és ez főleg gyerekeknek szól, és nekik lassabban kellene felolvasni. Amúgy azt mondta, hogy jó volt.
    Írtunk dolgozatot is, az is egész jól ment, reggel tanultam rá a HÉV-en. Szupraszegmentális eszközök kellettek csak kicsit részletesen. Remélem, hogy legalább lesz egy 3-mas.

    Hazajövök, már megint mi fogad??? Drága jó anyám elhagyta a telefonját, vagyis a munkahelyén az asztaláról valaki ellopta… Apukám erre fogta magát, és mondta, hogy menjenek vissza, nézzék meg, hátha ott van a fiókjában… Persze nem volt ott.
    Hazafelé jövet meg bementek a T-mobilhoz és apukám vett neki egy Nokia 2760-ast. Tesómnak is olyan van, csak neki szürke, anyukámnak meg arany. Nekik bőven jó ez a telefon, de nekem nem jön be annyira. Én nagyon-nagyon örülök a Samsung U700-asomnak, amit karácsonyra kaptam a páromtól (majdnem Nokia N80-ast kaptam, csak elfogyott).
    Most meg persze tesóm tanítgatja anyukám, hogy hogyan is kell használni. Örül, hogy végre Boci és Pipi-s csengőhangja lehet. :DD

    Mindenkinek további kellemes napot kívánok!

  • Audrey88

    csendes tag

    Állatkáink :)

    Döme:

    Maxika:

    Picúr:

    Muci és a kiscicák:

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot mindenkinek!

    A mai napom egész átlagos volt (igaz még nincs vége).
    1 darab angol órám volt csak. Most egész jól ment, ráadásul a múltkori dolgozatom 5-ös lett (ma osztotta ki), és ma is írtunk egy dolgozatot, ami szintén 5-ös. Egyáltalán nem számított egyikünk sem arra, hogy ma írunk, de azért örülök, hogy sikerült megírnom.

    Holnap sajna már nem lesz ilyen könnyű napom, ráadásul korán kezdünk…
    3x1,5 óra (közgazdaságtan, írásművelés, I. évfolyamdolgozat). Ráadásul pont írásművelésen írunk dolgozatot, remélem, sikerülni fog az is (olvasgatnom kellene A magyar helyesírás szabályait, és, ha jól láttam, van 299 db, amit illene tudnom, de valahogy most nincs kedvem hozzá).

    El sem hiszem, hogy holnap már péntek van… nemrég még csak hétfő volt és vártam a hét végét. Sajnos most nem tudunk találkozni a Tomival, de jövő héten meglepem Őt valamelyik nap (nem mondtam meg neki, hogy pontosan mikor, csak annyit, hogy a szünetben, vagyis csütörtöktől vasárnapig). Ráférne egy kis „kikapcsolódás”, így az érettségi előtt.

    További kellemes napot!

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét mindenkinek!

    Túléltem ezt a napot is. Szerencsére jó napom volt, mert nem írtunk írásművelésen, viszont 1x szerepeltem a táblánál. Fel kellett írnom azt a szót, hogy kutya-macska barátság (ezt sikerült jól leírnom) és halászszövetség (külön írtam le sajna, nem számoltam, pedig kellett volna és akkor máris okés).

    Tegnap este óta olyan vacak hangulatom van, de nem tudom, hogy miért. Úgy érzem, hogy túl nagy a nyomás rajtam. Az elvárások, meg kell felelni mindenkinek és mindennek…
    Tomival is összevesztünk. Tegnap is és mai is, úgyhogy most olyan magányosnak érzem magam és nagyon el vagyok keseredve. Tudom, magamnak köszönhetem, hiszen nem másokon kellene levezetnem a feszültségemet, csak sajnos így jött ki a dolog.
    Sajnálom, mert Neki is van épp elég baja és még én is csinálom itt a fesztivált. Nem könnyű velem az 1x biztos. Remélem, megoldódik, mert nagyon nem jó így.

    Ma este nem tudom, hogy fogok elaludni, mert délután ledőltem 1 órára (nem szokásom, de már pár napja nem szedem a Lenkeis alapcsomagomat, és eddig a vitaminnak köszönhettem, hogy nem vagyok fáradékony, szóval most egyre gyengébb vagyok, mint valami drogos, elvonási tünetes). Szerencsére vannak este „jó” kis műsorok a TV-ben és azokat fogom nézni.
    Pl.: Született feleségek. Kész katasztrófa… Lassan már követni sem tudom, hogy ki kivel kavar, ráadásul egy újabb nő költözött környékre… Jaj, mik lesznek még itt…
    Utána pedig megy a Popdaráló, ami szintén egy elég érdekes műsor, én már csak nevetni tudok rajta. Azok a fazonok, mintha be lennének állva úgy vigyorognak ott, meg táncikolnak, no meg beszélnek össze-vissza és teszik a fejüket… De tök vicces :DD

    Szerencsére nem kell holnap mennem suliba, így aludhatok, ameddig csak akarok. Tesómnak kell mennie, szóval délutánig egyedül leszek itthon. Addig majd olvasgatok (Szilvási Lajos: Hozomány), meg pakolászok, na meg persze nekiállok házi dolgozatot csinálni közgázra. Szóval unatkozni nem fogok, de a legjobb az lenne, ha a Szerelmem itt lenne velem és meg tudnánk beszélni a dolgokat.

    Na, megyek TV-zek egy kicsit, aztán elteszem magam holnapra!
    Jó éjt! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Na, ennyit az alvásról.
    Alkottam egy kicsit unalmamban, annyira izgi dolgok mennek a TV-ben :D

    Ez lennék én:

    Egyetlenem, Tomi:

    És egy kis közös szösszenet:

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot kívánok!

    Ma reggel (már, ha a 11 órát még annak lehet nevezni) elég későn keltem fel.
    Szerelmem volt az ébresztőm, pont akkor hívott, amikor már nyitogattam a szemeimet. Kérdezte, hogy miért nem vagyok még fent MSN-en. Tök jól elbeszélgettünk, meg bocsánatot kértünk egymástól az elmúlt napokért. Úgyhogy most nagyon-nagyon jól érzem magam és boldog vagyok! :B

    Ma kimentem a tesóm elé a buszmegállóhoz, és találkoztam 2 öreg nénivel. Köszöntem, erre visszaköszön az egyik, hogy „szervusz Dórika”. Na, mondom ilyen már nincs, összekevernek állandóan anyukámmal. 40 évesnek nézek ki vagy mi (ugyanis anyukám annyi)? :D Csak 20 leszek… És Dórikáznak nekem, holott Adrika vagyok. Elnézem nekik, idősek már nagyon, de akkor is zavar.

    Eddig még nem sikerült semmi hasznosat se csinálnom. Pedig ideje lenne, mert feladat az van bőven, csak kedvem nincs hozzá.

    Na, azt hiszem megyek, és belevágok valamibe.
    További kellemes napot kívánok mindenkinek! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Na, tudtam jelentkezni vizsgákra. Eddig még csak 2-re.

    Szóval eddig úgy néz ki, hogy:

    Jogi ismeretek: 2008.05.14. 13:00 - 14:00
    Angol központi ZH: 2008.05.15. 13:30 - 14:30 (ezt nem kell felvenni, beszosztás megvan, és akkor kell menni)
    Politológia: 2008.05.21. 08:00 - 09:00

    A többit sajna még nem tudom, de, ami késik az nem múlik :K Igyekszem mindent az "A" időpontban felvenni, hogy ne menjen el a fél nyaram vizsgákkal...

    És akkor még vannak:

    I. évfolyamdolgozat (prezentációt kell csinálni)
    Közgazdasági ismeretek (9-én írom a 2. ZH-t belőle és utána kapok megajánlott jegyet)
    Közgazdasági ismeretek II. (8 oldalas házidolgozatot kell beadni és arra kapunk jegyet)
    Bevezetés a kommunikációkutatás módszertanába (kérdőívet kell még csinálni és kapok megajánlott jegyet)
    Közvetlen emberi kommunikáció (sajna vizsga lesz belőle...)
    Bevezetés a szemiotikába (6-án előadjuk a kis prezentációnkat és arra kapunk jegyet)
    Beszédművelés (1 megadott szöveget fel kell olvasni, és 2 oldalon keresztül elemezni és utána kapok jegyet)
    Írásművelés (szintén vizsga)

    Röviden ennyi :)

  • Audrey88

    csendes tag

    Délután nem sok mindent csináltam.
    Tornázgattam egy órát (Béres Alexandra: Egyensúlyban önmagaddal), de nem esett jól. Nem fárasztott ki kellőképpen, szerintem izomlázam se lesz tőle, úgyhogy holnap majd egy másik DVD-jére fogok tornázni (megvan az összes, úgyhogy tudok válogatni).

    Volt időm filmet nézni is, a Kulcsfigurát. Nagyon tetszett, mert olyan élethű volt és megható. csak ajánlani tudom mindenkinek.

    Tomival ismét áll a bál, mert szerinte irigy vagyok rá… Nekem is van notim, szóval nem tudom, miért lennék Rá irigy. Azért, mert nekem Acer Travel Mate 4230-am van, Neki meg Lenovo ThinkPad R61i-je lesz? Na, mindegy, nem vagyok irigy egyáltalán, gondoljon, amit csak akar. Nekem csupán azzal volt problémám, hogy dicsekszik vele, mintha semmi más nem számítana, csak a noti körül forog minden. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz akkor, amikor megkapja… Előre szóltam Neki, hogy majd a naptárjába írjon be engem is. :O

    Lassan megyek és elteszem magam holnapra.
    Jó éjszakát kívánok mindenkinek! :R

    Búcsúzásképpen még egy kép mára, amit még tavaly készítettem Siófokon, és szerintem olyan jó ránézni és megnyugtató:

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét mindenkinek!

    A mai napom egész átlagosan telt. Reggel felkeltem, megreggeliztem, aztán órákon keresztül csak olvastam (könyvet + Glamourt), közben pedig izgultam a Tomiért, hogy sikerüljön a szóbelije (szerencsére jól ment neki, úgyhogy remélem meglesz most már).

    Anyukámék tök fincsi ebédet csináltak ma. Rántott csirkecomb + majonézes kukorica + rizs és a végén volt krémes (egyik kedvencem, igaz nem vagyok édesszájú).
    Úgy döntöttem, hogy holnap nem megyek be Pestre a mamámhoz ebédelni, inkább majd itthonról indulok. Igaz, így is 1 órával korábban ott leszek már a suliban, de hát ez van, nincs most kedvem annyit utazgatni, állandóan csak rosszul leszek a buszozástól. Ebédelni itthon is tudok.

    Jó rövid lesz a következő hetem. Csak 3 napig lesz sulim, és utána (ha minden igaz, és minden jól megy, és persze jól alakul) megyek a Tomiékhoz 1 napra. Nem sok, tudom, de az érettségije miatt nem akarom Őt zavarni. Majd, ha lemegy ez az egész, akkor bepótolunk mindent. Alig várom már!

    Lassan megyek, mert mindjárt kezdődik az IHM! :C

  • Audrey88

    csendes tag

    Jézusom micsoda poénok voltak benne :D Ez már szinte fááááj :D
    De jó volt! :R Főleg a bakik :DDD

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot mindenkinek!

    A mai napom elég hosszúnak ígérkezik. Nem mentem be Pestre Icuhoz, úgyhogy csak 1-kor kell indulnom itthonról.

    Úgy terveztem, hogy reggel alszok 10-ig, aztán fürdök és mosok hajat, de sajna ismét nem hagytak aludni (apukám itt nekiállt méregetni, hogy mekkora gipszkarton kell majd az új szobámba, aztán közben meg telefonál a mamám is, hogy hogyan kell feltölteni a mobil egyenlegét), így már fél 9-kor kimásztam az ágyamból és nekiálltam a teendőimnek.

    Tomival is tudtam beszélgetni, nagyon-nagyon jó volt, úgyhogy vidáman indult a délelőttöm. Remélem, hogy kitart este 6-ig, míg hazaérek, aztán újra tudunk beszélgetni egy kicsikét.
    Annyira izgulok már az érettségije miatt! Bezzeg, amikor nekem volt, nem izgultam (csak a matek miatt). Meg tudtam, hogy úgyis felvesznek a fősulira (jó sok pont kellett az én szakomhoz, és tudtam annyim soha nem lenne, úgyhogy a költségtérítésest jelöltem be), de Neki meg ezen múlik, hogy hova veszik fel. Remélem, hogy sikerül Neki, mert tényleg nagyon-nagyon hajt! :R

    Nemsokára vége van a sulimnak is. Szerencsére ma van az utolsó olyan alkalom, amikor este 6-ra érek haza.
    Aztán ma még ki kell dolgoznom a szemiotika végleges változatát, mert 6-án adjuk elő a prezentációnkat, és holnap a csapatvezetőnek be kell adnom. Állítólag majd megyünk holnap fényképezkedni is… Belekerül a prezentációnkba. Egyébként a mi témánk a „színház szemiotika” lesz, és felosztottuk egymás között, hogy ki mit mond (6-an vagyunk egy csoportban és mindenki beszél 2-3 percet). Nekem jutottak a fincsi részek pl.: „színház mint kulturális modell”. Nagy nehezen találtam hozzá anyagot, ma szépen begépelem, kinyomtatom és holnap leadom.

    Lassan el kellene kezdenem tanulgatni is, mert a nyakamon van egy csomó vizsga és még sehol sem tartok. Hétvégén most már tényleg megcsinálom közgázra a házi dolgozatot, meg, amint felteszi HIK-re az anyagot, azt is elkezdem kijegyzetelni és megtanulni (mert 9-én ZH lesz belőle, és az előzőre kaptam 48 pontot a 66-ból, és szeretném ezt is legalább ilyen jól megírni). Egyébként szeretem a közgazdaságtant. Először frászt kaptam, mikor meghallottam, hogy 2. félévben lesz ilyen tantárgyunk, ráadásul heti 2x (elmélet és gyakorlat), mondom direkt azért jöttem kommunikáció és médiatudomány szakra, hogy itt nincs matek. A tanár ráadásul azt hitte, hogy mi előző félévben is tanultunk közgázt, szóval így rögtön bele a közepébe. Úgy kellett szólni neki, hogy elnézést, de mi még soha nem tanultunk ilyet, és akkor átrendezte a tananyagot kicsit könnyebbre, így nem kell annyit számolgatnunk.

    Na, meg még ott van a jog és a politológia is… Lassan ki kellene nyitnom a könyveket, nem csak a szekrényben dísznek tárolni. Az a baj, hogy mindent az utolsó pillanatra hagyok, utána meg kapkodok. Most igyekezni fogok jó pár nappal előbb elkezdeni a tanulást, így talán könnyebb lesz. Szerencsére jó a memóriám, és nem kell sokat tanulnom,mert hamar megjegyzem, csak itt az a baj, hogy nagyon sok anyag, nem lesz elég 1 nap.

    Bárcsak lennék már itthon, igaz még el sem indultam :D
    Lassan mennek kell készülődni, majd még jelentkezek!

  • Audrey88

    csendes tag

    Ez a nap is eltelt szerencsére. Túléltem az angolt, ismételgettünk. Még elvileg lesz 2 db óránk, de az utolsón DVD-zünk. 15-én pedig központi ZH az egész könyvből… Tanulhatok majd ezerrel.
    A buszon ismét „kellemesen” éreztem magam, hála egy idős hölgyikének, aki annyira belemerült a magyarázásba (egy másik hölgyikének), hogy majdnem kitolta a szememet.
    Hazafelé meg egy kicsit szétcsúszott nő szétdobott lábakkal ült szoknyában :DDD Na, mondom Istenem kegyelmezz :DDD Normális az ilyen? És még részeg sem volt, munkából jött haza, csak kicsit szerintem nem komplett. Elmegy az ember életkedve, ha ilyet lát :O

    Szerdán reggel megyek az én kis Szerelmemhez, és ez már biztos! Annyira, de annyira várom! 1,5 hete nem láttuk egymást, szóval már ránk fér egy kis együttlét. Olyan 10, fél 11 felé érek oda és másnap délután jövök haza. Izgatott vagyok nagyon! Vannak már terveim rendesen ;]

    Na, megyek, megnézem a fantasztikus Győzikét, aztán pedig a Showder Klubbot. Már jól kezdődik, áh Istenem. A kutyusuk viszont nagyon cuki, elfogadnám :P

    Szép álmokat kívánok minden kedves Olvasómnak!

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét mindenkinek!

    Szerencsére ezen a napon is túlvagyok. Ismét semmi érdekes nem volt, untam magam 3x1,5 órán keresztül. Csak a közgáz volt érdekes, mert lediktálta a tanár, hogy mik lesznek a 9-ei vizsgán.

    Ma alkottam egy cseppet, ugyanis holnap megyek a Kiscsillagomhoz. Sütöttem neki almás muffint. Nagyon-nagyon finom lett (megkóstoltam egyet), ráadásul feldobtam egy kis olvasztott csokival meg ilyen színes cukrokkal. Remélem, hogy tetszeni fog Neki, és, ami a legfontosabb, hogy ízlik-e majd Neki. És van egy ballagási meglepim is számára!
    Már szépen össze is pakoltam, de a fürdés hajmosás még hátravan.

    Ilyen volt:

    Ilyen lett:

    Hát, röviden ennyi lenne mára. Kicsit már fáradt vagyok, a fejem is fáj, szóval lassan elteszem magam holnapra!

    Jó éjt! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot kívánok mindenkinek!

    Kimaradt egy nap, de ennek jó oka van, ugyanis végre a Párommal lehetek :B
    Tegnap reggel jöttem. Már várt rám a buszmegállóban, aztán mikor leszálltam odaadtam Neki a meglepimet. Kapott egy csokrot, amiben egy nagy macika csücsül. Annyira meghatódott, jó volt látni. A muffinkáknak is nagyon örült, és ízlett Neki (no meg persze a szüleinek is). :K
    Ebédre a kedvencem volt: húsleves és káposztás tészta :B
    Este elmentünk sétálni egy nagyot, aztán betértünk enni a Manhattan Burgerbe, hazafelé meg fagyiztunk egy jót, közben pedig beszélgettünk.

    Pont szerda reggel hozták az új notiját is, úgyhogy azzal is elvoltunk rendesen. Nekem a külseje nem annyira tetszik, mert fiús, de a tudása lenyűgözött. Nekem a legjobban az ujjlenyomat olvasó tetszik rajta, meg, hogy van rajta billentyűzet világítás :C

    Ma reggel ágyba kaptam a reggelit, mint mindig, amikor Nála vagyok :B Közben pedig megnéztük a 88 perc című filmet.
    Fürödtünk, mostunk hajat, hamarosan pedig ebédelünk és irány a város ;) Aztán délután pedig mehetek haza :(

    További szép napot kívánok :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Épségben hazaértem, és már itthonról jelentkezem.

    Tegnap délután még Tomival voltunk kint a gyöngyösi majálison. Sétálgattunk a főtéren, néztük és hallgattuk az Apostol koncertet, ittunk jégkását, fagyiztunk, kaptam egy cuki kis díszpárnát (egy mackó van rajta, virággal a kezében), apukájának vettünk kürtöskalácsot, anyukájának pedig egy szép virágot (a közelgő) anyák napjára. Nagyon jól éreztem magam, jó volt egy kicsit kikapcsolódni, és kiszakadni a szürke hétköznapokból. Igaz, a nap végén kicsit összevesztünk, aztán gyorsan ki is békültünk Pest felé a buszon.
    Nagyon-nagyon jó volt ez a 2 napocska. Tudom, nem hosszú idő, mégis boldog vagyok, hogy 2 hét után végre találkozhattunk, és ÉN mentem el hozzájuk. Számára ez sokat jelentett, ahogyan az is, hogy megleptem ballagása alkalmából (még akkor is, ha nekik nem tartottak ballagási ünnepséget) azzal a kis macis csokorral és a muffinnal. Nagyon meg volt hatódva és ez jól esett!
    Egyébként az anyukájával is tök jól elbeszélgettünk szerdán, mikor a Tomi suliban volt. Nagyon aranyos velem a családja!!!

    Csütörtök délután fél 6-ra értünk be Pestre. Azután el kellett mennünk tesóm elé az Árpád hídhoz. Vártunk rá vagy fél órát, aztán ismét fél óra metrózás. Úgy terveztük, hogy bemegyünk az Europarkos Mekibe, de nagyon úgy tűnt, hogy nincs nyitva, mert nem volt semmi mozgás. Akkor villamossal elmentünk a Lőrinc Centerig, mert ott is van egy Meki (mondom, ha az se lesz nyitva, felrobbanok, mert vagy 15-20 percet villamosoztunk). Szerencsére nyitva volt és ettünk hármasban egy jót. Aztán Tomimnak sajna mennie kellett, szóval ismét villamosozás, csak mi tesómmal leszálltunk a Kossuth térnél, Tomi meg ment a Határ útig. Nehéz volt elválni Tőle, de tudom, hogy 1 hét múlva jön majd hozzám, úgyhogy nem kesergek és igyekszem minél több erőt adni Neki az érettségihez!

    Amúgy nem haza mentünk tesómmal, hanem a mamámhoz (XIX. kerületbe), ugyanis ma vásárolgatni akart. Voltunk is. Kapott egy Triumphos fürdőruhát és én is (imádom a fürdőruhákat és gyűjtöm is őket), meg kapott még egy utazótáskát, én meg üres DVD-ket. Tesómmal vettünk neki virágot, meg anyunak is.

    Aztán mamámmal elindultunk a könyvtárba, de zárva van, és, ahogy mentünk hatalmas füstöt láttunk Kőbánya felől (hatalmas nagy, koromfekete felhők), mondom menjünk el és nézzük meg mi lehet az. Kb. az állomásig (metró végállomásig Kőbányán) gyalogoltunk, persze nem volt nálam semmi, amivel képeket csinálhattam volna… Úgyhogy gyorsan haza, aztán vissza kocsival, de akkor már nem voltak olyan sötét füstfelhők. Mint később megtudtuk, kigyulladt egy gyár.

    Pár darab kép, amiket készítettem (de csak linkelem):
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Délután hozott haza minket a mamám. Voltunk az Europarkban is (ott vettük a fürdőruhákat, a virágokat és az üres DVD-ket is).
    Tomi a nagymamájánál van a szüleivel, csak holnap délután jönnek haza, de már nagyon-nagyon várom, hiszen olyan unalmas Nélküle. Addig is elhatároztam, hogy holnap majd közgázt jegyzetelek és tornázgatok.

    Lassan megyek, és lefekszem. Kicsit fáradt vagyok! Jó éjszakát!

    :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Huh, ez a napom is jól indult :C

    Reggel olvasgattam az ágyamban Szilvási Lajos: És mégis őrizetlen című könyvét, azután megreggeliztem.

    Unatkoztam (Tomim még nincs itthon), aztán kitaláltam, hogy a folyosón elkezdem leszedni a tapétát. Már kész vagyok vele. Tesóm is besegített és apukám is, de a nagy részét én csináltam, szóval most nagyon fájnak a kezeim a kaparászástól... :(
    Apukám nemsokára jön haza, aztán kijavítja a falakon a repedéseket és valamikor majd ki is meszel. És ma még rakunk fel pár darab gipszkartont az új szobámba.

    További kellemes napot kívánok! Este majd még jelentkezek! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét!

    Ki vagyok teljesen merülve. Sok volt ez mára egy cseppet.

    Tapétát szedtem, aztán vagy 3x össze kellett porszívóznom, mert apukám mindent összepiszkolt, miközben javítgatta gipsszel a hibákat a falon.

    Aztán sikerült megebédelnem, de nem ülhettem le, mert át kellett mennünk a mamához és odaadni az anyák napi virágokat. Persze most ő is újítgatja a házát kívül és belül is, úgyhogy holnap mehetünk át tesókámmal pakolászni. Annyi kis apró kacatja van, öröm lesz visszatenni őket.

    Miután hazajöttünk várt a gipszkartonozás. Huh, nem volt semmi az egyszer biztos, de a fele legalább készen van. Holnap pedig feltesszük apukámmal a maradékot, az talán már nem lesz ilyen macerás.

    Tomim is épségben hazaért a mamájától, már nagyon-nagyon hiányzott. Beszélgettünk egy kicsikét, aztán mondtam Neki, hogy nyugodtan menjen tanulgatni, este majd még beszélgetünk.

    Addig sem ültem a fenekemen nyugodtan, hiszen kipróbáltam a Béres Alexandra legújabb DVD-jét (LIVE! - Súlykontroll Balance). Huh, nagyon megizzasztott, és hatékonynak találom (szerintem eddig ez a legjobb, amit csinált). Mindenkinek nagyon ajánlom, aki szeret tornázgatni! Nem megerőltetőek a gyakorlatok csak nagyon kell koncentrálni és sokat kell egyensúlyozni. Végére már teljesen kész voltam (50 perces kb.). A zokni levétellel is bajaim voltak már, annyira remegtem :D Ha ezt hosszú ideig csinálom majd, akkor nyárra tuti izmos leszek (vagy nem :DDD )

    Ma még nem sikerült tanulnom egy sort sem. Így holnapra 2x annyi marad, plusz be kellene iktatnom a mamánál pakolászást és az 50 perces tornát. Remélem, hogy össze tudom majd hozni, igyekszem.
    Hamarosan újra feljön MSN-re az én drága Szerelmem, beszélgetünk egy kicsikét, aztán elteszem magamat holnapra. Remélem, hogy jobban fogok aludni mozgás után.

    Jó éjszakát és szép álmokat kívánok minden kedves Olvasómnak! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Emlékszem, mikor tavaly én is érettségi előtt álltam.

    Május 5-én volt a ballagásom, és egyáltalán nem gondoltam bele abba, hogy pár nap és komoly vizsgáim lesznek. Akkor kaptam igazán észbe, amikor egyenruhában ültem 7-én, fél 8-kor az áhítaton.
    Ugyanis Minden reggel az írásbelik előtt 15 percet imádkoztunk egymásért és magunkért, hogy mindannyiunknak jól sikerüljön. Nekem ez rengeteg erőt adott, ezért most is ezt fogom tenni az összes érettségizőért. Köztük van az én drága Szerelmem is, akiért nagyon-nagyon izgulok!

    Zárásképpen, ezzel szeretnék sok sikert kívánni minden érettségizőnek:

    Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,
    szenteltessék meg a Te neved,
    jöjjön el a Te országod,
    legyen meg a Te akaratod,
    amint a mennyben, úgy a földön is;
    mindennapi kenyerünket add meg nékünk ma,
    és bocsásd meg vétkeinket,
    miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek;
    és ne vígy minket kísértésbe,
    de szabadíts meg a gonosztól;
    mert tied az ország, a hatalom és a
    dicsőség mindörökké.

    Ámen :R

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét!

    Az éjjel nem aludtam valami sokat, se reggel. Végig zakatolt azt agyam, hogy vajon milyen feladatok lesznek az érettségin, és, hogy sikerül-e a Tominak jól megírnia. Nagyon-nagyon izgultam érte, végig az órát néztem, hogy jaj, 8 óra, most kezdik és hasonlóak…

    Ma jött a Food Express, fitt málnakrém leves és gyors pulyka csőben sült zöldségekkel volt ma… Nem nagyon ízlett, odaadtam a tesómnak. Szerencsére holnap már finomabbak lesznek, és azokat már 100%, hogy meg fogom enni.

    Ma tanulgattam közgázra, aztán tornáztam 1 órát és utána megcsináltam a közgáz házdolgozatom (9 oldalra sikeredett).
    Holnap tartjuk meg az előadásunkat szemiotikából. Kicsit izgulok, mert nem éppen a legjobb szöveget kaptam… Remélem, azért jól sikerül.
    Tesóm megy osztálykirándulásra holnap (Zebegénybe), szóval egyedül leszek szerda estéig. Nem baj, legalább nyugisabban tudok majd tanulni.

    Pénteken, ha minden igaz, Tomival bemegyünk apukám munkahelyére, aztán kondizunk egy jót, meg szolizunk. Biztosan jó lesz, már várom :)

    Na, megyek, elteszem magam holnapra. De előtte még Győzike és Showder Klub :C

    Jó éjszakát! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét kívánok mindenkinek!

    Ismét nem aludtam valami jól az éjjel, mert ma volt a Tominak a legfontosabb érettségis tantárgya (amitől elég rendesen függ a továbbtanulása). Most már persze megnyugodtam, de még mindig nincs vége.

    Reggel apukám kocsival vitt minket Szentendrére, jó korán ott is voltam a HÉV-nél… de nem baj, így tudtam közgázra tanulgatni egy keveset. Pont közgáz volt az első órám, gyakorolgattunk számolási feladatokat a pénteki ZH-ra, majd azokat is tanulhatom meg.

    Második órán megtartottuk a fantasztikus előadásunkat a színházról. Hát, nem sikerült olyan rosszul, tanárnak nagyon tetszett, de nekem nem annyira. Kicsit rosszul volt megszervezve az egész… Mindenki csak mondta a magáét… Persze alig figyeltek páran, de nem is csodálom, kicsit hosszúra sikeredett.

    Ma egész finom volt az ebédem, de nem tudtam valami sokat enni, nincs étvágyam. Odaadtam a szüleimnek, egyék meg a húslevest meg a lencsefőzeléket.
    Nem nagyon csináltam ma semmit. Gyengének éreztem magam, úgyhogy inkább pihengettem. Majd holnap tanulok… Muszáj lesz!

    Lassan elteszem magam holnapra, de azért még TV-zek egy kicsikét. Vészhelyzet és Grace klinika, mint minden kedden.

    Szép álmokat kívánok! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Az éjjel elég nehezen tudtam elaludni a délutáni szunyókálásom miatt, de hát ez várható is volt. Rengeteget forgolódtam, viszont reggel elég sokáig tudtam aludni.

    Ma csak beszédművelésre mentem be, ugyanis nem értettem egy dolgot. Felrakott a HIK-re egy 20 db névből álló listát JEGYEK címmel. És nem volt ott semmi jegy, ráadásul a nevem sem szerepelt közöttük… Jobban megnéztem, csupa olyan emberkék voltak felsorolva, akik alig jártak be, nem írtak dolgozatot (vagy ha írtak is, az is 1-es lett). Senki nem tudott semmit erről a listáról.
    Egyébként előző félévben megbuktam ebből a tantárgyból, mivel az első órán közölte, hogy nem kötelező bejárni, és ezt sokan komolyan is vettük (senkinek nem volt kedve délután 2-től 5-ig ott üldögélni). Mint kiderült, 3x lehetett volna hiányozni és minimum 1x-2x fel kellett volna olvasni. De ezt már csak akkor tudtuk meg, mikor leadtuk a házi dolgozatot (2 oldalas elemzés arról, amit felolvastunk és kiírtuk CD-re) és a tanárnő nem írt ki semmilyen jegyet ETR-en… Futkostam elég rendesen, hogy mi a fene lehet már, hogy hetek óta nincs jegyem…
    Na, mindegy,felvettem újra, most nagyon komolyan vettem, be is jártam rendesen, dolgozatokat is megírtam, fel is olvastam, mondom, nehogy már megint megbuktasson. Ma órán kiderült, hogy azok neveit tette fel, akiknek kell házi dolgozatot csinálniuk. Ésss ÉN 3-mast kaptam megajánlott jegynek. Annyira, de annyira örültem, hogy már ezzel sem kell bajlódnom!

    Reggel sikerült felvennem az írásművelést 16-ára, szóval a jövő hetem nagyon húzós lesz. 3 db vizsga: jog, angol, írásművelés. Csak túlélem valahogy. Már csak 2 db vizsgaidőpont hiányzik, de ha így haladok , akkor talán nem megy el annyi idő a nyaramból, igyekszem mindent az első időpontra felvenni, és nem megbukni!

    Szerencsére Tomimnak eddig nagyon szuperül megy az érettségi és ennek nagyon-nagyon örülök! Büszke vagyok Rá, mert tudom, honnan indult pár évvel ezelőtt!
    Tök jó, hogy jön pénteken. Már nagyon-nagyon hiányzik, hiszen 1 hete nem láttam. Ha minden igaz, akkor pénteken megyünk apu munkahelyére kondizni, és a Tominak is tetszett az ötlet. Úgyhogy elleszünk, és jól fogjuk magunkat érezni!

    Hazafelé jövet találkoztam anyukámmal a főtéren, aztán bementem vele a CBA-ba. Egyből meg is pumpoltam egy Spongya Bob-os újsággal. Na, és mi volt benne? Medúzafogó háló. Nagyon aranyos, csak azt nem tudom, mire fogom én azt használni :DDD Szerintem kiállítom az összes többivel együtt az új szobámba.
    És láttam, hogy megjelent a SpongyaBob Tengeri sztori 4., 5. és 6. része is, úgyhogy hamarosan be kellene szereznem őket, mert az első 3 része az megvan.
    Itt van a mai: [link]

    Tesóm osztálykiránduláson van, ma este jönnek haza. Olyan furcsa volt tegnap, hogy nem volt itt, hiányzott kicsit. Meg sajnáltam is őt kicsit, mert nem mentek simán a dolgok, ugyanis senki nem akart vele és a barátnőjével egy szobában lenni. Mindezt miért? Mert jó jegyei vannak, és az egyik legjobb tanuló az osztályban és nem áll bukásra semmiből, mint az osztály 90%-a. És ki indította be ezt az egészet náluk? Egy kiscsaj, aki másodszorra járja a 9. osztályt és jelenleg 7 db tantárgyból áll bukásra. Neki volt képe húzogatni a száját, hogy jaj, nehogy már ezekkel kelljen egy szobában lennie. Azt hiszem, én jól beszóltam volna neki…
    Tegnap este fel is hívtam őt, hogy lelket öntsek belé, szerencsére már nem volt annyira letörve, de már alig várta, hogy jöhessen haza.

    Azt nem is írtam vasárnap, hogy készen van a gipszkartonozás. Jó nehéz volt basszus, már majd megszakadtunk. Főleg, mikor egy hatalmas részt kellett a plafonhoz szorítani…
    Ha minden igaz, akkor vasárnap elviszik az összes fölösleges bútorunkat (2 heverő, 2 szekrény, anyuék francia ágya, 2 éjjeliszekrény és 1 fésülködőasztal), aztán el lehet kezdeni a felújítást. Csak az a baj, nekem most vannak vizsgáim, szóval nem tudom, hogy lesz…

    Lassan kellene mennem tanulgatni, mert pénteken vizsgázok...

    További kellemes napot kívánok!

  • Audrey88

    csendes tag

    Ma nem nagyon volt erőm írni, mert tanulnom kellett közgázra. Hát, szerintem még lett volna mit, de eddig bírtam.

    Tesóm tegnap sikeresen hazaért, és még egy kis meglepit is hozott nekem. Egy horoszkópos medált. Holnap majd fel is veszem, hátha szerencsét hoz a vizsgámra. Elkél rendesen.

    Holnap jön az én drágaságom! Már nagyon-nagyon várom! Rendeltem Neki is kaját (rántott csirkemell házi burgonyapürével, Stefánia szelet), remélem, ízleni fog Neki.
    Aztán majd apuval megyünk a munkahelyére, kikapcsolódunk egy kicsit, mert utána tanulhatok, mint egy güzü… Igyekszem minden egyes kis pillanatot kihasználni Vele. Már nagyon hiányzik, jó lesz újra együtt. Megpróbálom rávenni, hogy minél tovább maradjon itt, legfeljebb majd segít tanulni jogra.

    Most éppen a Gálvölgyi-showt nézem. Egyik jelenetet a sulinkon forgatták (a csöcsös nőset, mikor felemeli a pólóját). Most nem annyira tetszenek a poénok, de, ha már elkezdtem, végignézem (már vége is :D).

    Jó éjszakát! :R

    Aranyos:

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó napot!

    Végre túlvagyok a közgáz ZH-n. Sajnos nem ment olyan jól, mint a múltkor, de azért remélem, hogy meglesz. Izgulok egy kicsit miatta. :(

    Délre értem haza, és most a Tomimat várom. Ha minden igaz, akkor olyan 3 felé ide is ér (mert volt memóriát venni a notimba), megebédelünk, aztán szerintem megyünk is Pestre apuval. Nagyjából már össze is pakoltam, de még várnom kell 2 hosszú órát, ami végtelenségnek fog tűnni. Addig szerintem olvasok vagy elkezdek tanulni szerdára… De inkább olvasok, úgy gondolom, nincs erőm jogot tanulni, majd holnap.

    További kellemes napot és jó hétvégét kívánok minden kedves Olvasómnak! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét!

    Huh, a tegnapi napunk fantasztikus volt! Apukám munkahelyén voltunk a tesómmal és a Tomival. Körbevezetett bennünket, megmutatta melyik gép mire való, utána pedig voltunk kondizni. Rengeteg gép volt, az összeset kipróbáltuk, aztán a végén szoliztunk is. Csak nagyon kevés volt az a 1,5 óra, amit ott töltöttünk. Ja, és csak mi voltunk ott, nem zavart bennünket senki.

    Kb. este 11-kor értünk haza, és utána még nekiálltunk tököt kirántani és sütögetni... Persze elrontottuk :D Utána kezdhettük az egészet újra :D NC :DDD
    Hajnal 3 felé feküdtünk le.

    Ma 11-kor volt ébredés, utána a Drágaságom rakott Vistát a gépemre (ezzel elég szépen el is ment az idő). Délután pedig ismét tapéta kaparászás volt a program, de most sokkal nagyobb felületről. Kellemes volt mondhatom.

    Holnap elvisznek pár bútort, úgyhogy hamarosan végre lesz új szobám :C

    Na, megyek! Nem akarom túl sokáig magára hagyni az én Szerelmem!

    Jó éjszakát kívánok mindenkinek! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Tegnap sajnos nem volt időm írni, mert nagyon el voltam foglalva a Drágaságommal és a tanulással.
    Szerdán, jogból lesz vizsgám, és elég nagy az anyag, és most kb. sehol nem állok… Annyi, hogy elolvastam 1x, amiket a tematikában megjelölt a tanár, és úgy gondoltam, ma még ki kellene írni a főbb fogalmakat… Közjog alapjai és a polgári jog… Tömény szöveg, ráadásul úgy adta meg a címeket, hogy alig lehet megtalálni a könyvekben. Kellett nekem rögtön a legelső időpontra jelentkezni. No, meg már hamarabb is nekiállhattam volna, de úgy voltam vele, hogy majd lesz valami, meg különben is péntekre agyon tanultam magam, hagy szusszanjak már. És tessék, kapkodnom kell, meg tiszta ideg vagyok stb. Politológiánál már nem fogom ezt csinálni, mert beleőrülök lassan. :(

    Tegnapi program: elvitték anyukámék szobájából az összes bútort + a mi szobánkból a 2 nagy szekrényt. Aztán anyuék szobájában nekiálltunk folytatni a tapétaleszedést, pár óra alatt végeztünk is, de már nagyon untuk… Aztán porszívózás, portörlés… Viszont megérte, mert este Tomival átköltöztünk, és ott aludtunk (matracokon) + az íróasztalom is átvittük a notimmal együtt. Nagyon kényelmes volt, meg jó volt végre a tesómtól külön lenni. Viszont, állandóan átjárt, szóval „nem tudunk elszakadni egymástól” (ezt a Tomi mondta).
    De éjjel azért nagyon-nagyon szuper volt kettesben az én drága Szerelmemmel :B Na, meg reggel is jó sokáig nyugiban aludni.

    Tegnap még tanulnom is kellett, Tomi rám parancsolt és ellenőrzött, nem volt kegyelem. Ma is tanulnom kellett, és még kellene is, de már nagyon kezd elegem lenni. Muszáj lesz, mert nem akarok belőle újra vizsgázni. Remélem, a Jóisten megsegít és az összes vizsgám sikerül!

    Tomim nemrég indult el haza (10 felé oda is ér), de már most nagyon hiányzik. Nem baj, pénteken, ha minden jól megy jön újra és vasárnapig marad. Nem nagyon akart, mert szüleimnek lesz a 21. házassági évfordulója, és szombatra bulit szerveznek, de apukám meghívta Őt is, úgyhogy hiába nem szeretne itt lenni a bulin, muszáj lesz, mert megígérte! Én nagyon örülök, legalább nem leszek egyedül!

    Na, megyek, tanulgatok még, remélem megragad a lényeg a fejemben!

    További kellemes estét kívánok!

  • Audrey88

    csendes tag

    Sajna nem sikerült sokat tanulnom… Úgyhogy kivagyok teljesen… Nem tudom, hogy lesz ebből vizsga, úgy, hogy ne bukjak meg. :O
    Tényleg csak annyit tudtam csinálni este, hogy végigolvastam azt a részt, amit mára kijelöltem magamnak, se jegyzetelés se semmi.
    Holnap el sem mozdulok majd a könyv mellől az tuti!

    Tomim is nemsokára hazaér, mérges lesz rám tuti (mármint, hogy nem jegyzeteltem ki a tegnapit). :(

    Lassan mennem kellene fürdeni is...

    Jó éjszakát! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Ez a nap is úgy elszaladt, szinte észre sem vettem.

    Ma nem sok mindent csinálgattam, főleg csak lapozgattam a jogos tankönyveimet. Félek a holnap naptól, hogy nem fog sikerülni és mehetek majd újra, és idegeskedhetek… Remélem a Jóisten velem lesz, és olyan kérdéseket kapok, amire józan paraszti ésszel is tudok válaszolgatni és meglesz a 2-es. Per pillanat egy 2-esnek is nagyon örülnék.

    Nemrég telefonált Tomi, ugyanis apukájával pókerezni vannak. Nagyon-nagyon jól esett, hogy gondolt rám! Meg az is jól esik, hogy mellettem ál, és hiszi, hogy holnap sikerülni fog a vizsgám. Azt mondta, ha tényleg mindent megtettem az ügy érdekében, odatettem magam és nincs lelkiismeret furdalásom, akkor tutira sikerülni fog. Ez rengeteg erőt adott! Köszönöm Kicsim! :B

    Hamarosan mennem kellene fürdeni és hajat mosni, aztán várom haza a Kincsemet és TV-zek. Vészhelyzet és Grace klinika.
    Reggel úgyis ráérek felkelni 9-10 felé.

    Jó éjszakát és szép álmokat kívánok! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Hétvégén kaptam a Tomitól egy kis virágot (gyöngyből van fűzve), amit a keresztanyukája csinált. Karácsonykor pedig egy angyalkát csinált nekem. Nagyon-nagyon örültem neki! Annyira kedves! :B Most csináltam róluk néhány képet :)

    Virágocska:

    Angyalka&Virágocska:

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó reggelt mindenkinek!

    Nemrég ébredtem fel, igaz ráértem volna 10-kor is, mert csak 11-kor kell indulnom itthonról. Már nagyon-nagyon izgulok, álmaimban is megjelent, hogy ott ülök a vizsgán és agyalgatok a válaszokon… Remélem, hogy sikerülni fog!

    1-től 2-ig tart majd a vizsga, szóval olyan 4 felé érek majd haza. Persze nem pihenhetek akkor sem, mert holnap meg angol központi ZH lesz. Ettől viszont nem félek szerencsére, mert tudom, hogy tuti 4-es lesz.

    Lassan megyek, készülődök (fürdök, felöltözök, összepakolok)!

    Mindenkinek további kellemes napot kívánok! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Túl vagyok rajta szerencsére, már csak az a kérdés, hogy meglesz-e a ketteske. Erre még igazán készülni sem lehetett volna. Volt 50 db állítás és be kellett karikázni 20 db igazat belőle. Meg volt 2 db szituáció és le kellett írni, mi a teendő (pl. van egy embernek 3 lánya + a szomszéd leányzótól egy fia és azt szeretné, ha az egyik lánya semmit sem kapna az örökségből, mert gyanús emberhez ment feleségül… Kérdés: ki mennyi pénzt kaphat az örökségből?).

    Egyesek nagyon lazán vették a dolgot. Bejön vizsgázni semmi nélkül (se táska, se toll, se semmi), és jót nevet azon, hogy nem tud egy büdös szót sem, és abban reménykedik, hogy majd valaki lesúgja neki az összes feladatot. Én sem tanultam valami, huh, de sokat, és nem is vagyok rá büszke, de legalább foglalkoztam vele valamennyit. Persze az ilyeneknek mindig mákja van és sikerül, aki meg tanult azt meghúzzák… Ez van, ezt kell szeretni. Minden esetre én még reménykedek, hogy sikerült.

    Hazajöttem, leültem, hogy kicsit játszok a Tomb Raiderrel (Anniversary), de kb. fél óráig volt hozzá türelmem és kikapcsoltam a fenébe. Majd 1x, ha már túl vagyok mindenen, akkor leülök és megcsinálom, de most nem ment, és idegesített.

    Ma még angoloztam is, mert holnap központi ZH lesz. Szerencsére nem olyan nehéz, és át tudtam nézni rendesen.

    Na, megyek, keresek valami harapnivalót, aztán folytatom a tanulást!

  • Audrey88

    csendes tag

    Jut eszembe: ma tesómmal átmentünk a mamámhoz, mert oda hordják a Food Expresset (itthon sokszor nincs senki, aki át tudná venni, mama meg már nyugdíjas és egész nap otthon van). Aztán mamám mondja, hogy kedden éjjel 1-kor ki kellett hívnia az ügyeletet, mert annyira rosszul volt. Mondta, hogy most is nagyon szarul érzi magát, ráadásul megy a hasa és nem tud enni egy falatot sem. Fél, hogy, ha továbbra is ez lesz, akkor bekerül a kórházba. Nagyon-nagyon sajnálom őt, és remélem nem lesz semmi komoly baja. :(

    Meg szerintem közrejátszik az is, hogy nagyon összeveszett a nővérével, és ez idegesíti… Neki meg amúgy is rossz a szíve, meg a vérnyomása meg minden. Kicsit meg kellene nyugodnia, mert tényleg nem lesz ennek jó vége. :(

  • Audrey88

    csendes tag

    A 10. Eperfesztivál programja:

    2008. június 6. péntek

    Fesztiválpark: 18,00 Robinson Cirkusz
    19,00 AcéDécé
    20,00 NAGY FERÓ – BEATRICE
    22,00 Hastánc és Szépségverseny I. ford.
    22,30 NO-Smoking

    2008. június 7. szombat

    Délelõtt

    Sportpark Strand foci és röplabda
    Fesztiválpark: Fotókiállítás
    Mátyás király – Reneszánsz alkotó udvar és pince
    Eperszobor verseny
    Epersütemény verseny

    Délután: - Eperlekvár fõzés
    felvonulás
    kötélhúzás
    Fesztiválpark: amatõr rock
    15,00 Az epertermelés jövõje (szakmai konferencia)
    15,00 Kultúrális pinceklub
    16,00 Ünnepélyes megnyitó
    17,00 Well-Dance
    18,00 Magyar nóta
    19,00 Operettgála
    20,00 ORSZÁGALMA (Honvéd Tánc Színház)
    21,30 Szépségverseny II. forduló
    21,45 Tûzijáték
    22,00 DÁRIDÓ

    2008.június 8. vasárnap

    Fesztiválpark: gyerekmûsorok
    lekvár fõzés
    14,00 – 17,00 NÉPZENE
    15,00 Kultúrális pinceklub
    17,00 Transylmania
    19,00 LORD
    20,30 Szépségverseny döntõ
    21,00 APOSTOL

    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    4-est kaptam közgázból! Annyira örülök neki! :K Azt hittem rosszabb lesz, mert a 2. ZH már nem ment olyan jól, mint az első.
    Bárcsak a jog is sikerülne, persze még semmi hír róla… Idegeskedhetek… :O

    Ma még lesz angol központi ZH-m, holnap pedig írásművelés.

    További szép napot kívánok! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Túl vagyok az angolon is. Nem volt könnyű, de, azért remélem, hogy meglesz a 4-es. Majd 23-án kiderül (elvileg, de tuti csúszás lesz).

    4-re értem haza, ebédeltem, aztán ismét nekiálltam tanulni, mert holnap meg írásművelésből vizsgázom. Nagyjából már megy, de még van pár szabály, amit át kellene néznem.
    Jogról még eddig semmi hír, szóval tiszta ideg vagyok… :(((

    Ma még jutott időm egy kis tornára is, úgyhogy jól érzem magam. Nyárra szeretnék egy kicsit izmosodni, meg pár kilót leadni (kb. 5-öt). :B

    Holnap délután jön az én Drágaságom!!! Annyira örülök neki! 1 hónap múlva leszünk 2 évesek (én meg 20 :D ). :R

    További kellemes estét kívánok mindenkinek!
    Lehet, hogy még este jelentkezem!

  • Audrey88

    csendes tag

    Lassan megyek, lefekszem. Tomim már jó ideje elment, mert nagyon fáradt volt és mondtam Neki, hogy ennyi munka után megérdemel egy kis pihenést. Holnap délután úgyis jön hozzám és lefárasztom :B

    Icu vett nekem Bebé sampont és tusfürdőt. Ma ki is próbáltam, remélem, használni fog és nem fogok viszketni és nem lesznek kiütéseim. Így első használatra még nem érzek semmit, de sokkal kellemesebb érzés. Sajna nem volt testápoló a patikában, úgyhogy azt majd később vesz.

    Sampon&tusfürdő:

    Egyébként Sókrémet szoktam használni, ami szintén nagyon jó (de nem csak kiütésekre, hanem mindenre). Icu (pesti nagymamám) fedezte fel ezeket az Egészségfarmos cuccokat, és használja is őket. Pl. Ő csak a Sókristály fogkrémet szereti, mert állítólag a rendes fogkrémekben antibiotikum van, sőt még asszem rágójuk is van (pocsék nagyon). Másik mániája meg a Dr. Lenkei (vitaminok és könyvek). Viszont azt én is szeretem (Életerő napi vitamincsomag - ALAP + 1000 mg-os C-vitamin).

    Sókrém:

    Kicsit tartok a holnapi vizsgától, de csak meglesz! A jogról is jöhetne már valami hír… :(((

    Na, megyek, nézem egy kicsit az Esti Showdert.

    Jó éjszakát és szép álmokat! :R

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Ez a napom nem indult valami jól, ráadásul mindjárt mehetek suliba, mert vizsga… helyesírásból. A tollbamondástól félek a legjobban, mert nagyon lassan írok, remélem, azért csak le tudok majd írni 10 mondatot.

    Jogról MÉG MINDIG semmi hír… Ráadásul Tomi is besértődött, szal tuti nem jön… Komolyan mondom, ennél rosszabb már nem is lehetne! Habár, ki tudja :F

    PONT egy hónap múlva leszek 20 éves :C

  • Audrey88

    csendes tag

    Tanulok :W Remélem, hogy kicsit később lesz időm írni!

  • Audrey88

    csendes tag

    Tegnap sajnos már nem jutott idő a blogolásra, úgyhogy megpróbálom dióhéjban összefoglalni, hogy mi is történt velem az elmúlt pár napban.

    2008. május 16 (péntek):
    Írásművelésből vizsgáztam. Ott voltam már 45 perccel korábban, és egyáltalán nem izgultam, csak a tollbamondástól, hogy esetleg túl gyors lesz, és nem tudom majd leírni… 14:15 a vizsga kezdete, tanár sehol… 14:20 a tanár bedöcög… 14:25 kellene mikrofon, hogy mindenki hallja a tollbamondást… 14:30 tollbamondás… 14:45-től feladatmegoldás (de egy valag példával). Erre 15:10-kor szól, hogy tollakat letenni… 15:15-ig kellett volna tartania, ráadásul 15 percet elvett tőlünk. Mindegy, mi ez neki. 60%-ot el kell érni és az a kettes. Össze-vissza kellett kapkodni, szóval nem hiszem, hogy sikerült. De nem csak nekem, hanem másoknak is (volt, aki be sem tudta fejezni).

    Tomi nagyon megharagudott rám, úgyhogy nem jött el (ki is borultam rendesen), de megígérte, hogy másnap reggel majd eljön.

    2008. május 17 (szombat):
    Reggel 8-kor volt kelés (egy kis fejfájással fűszerezve), aztán nem sokra rá Tomim már telefonált, hogy Pesten van és a 8:25-ös busszal jön. Nagyon-nagyon örültem neki, mert már hiányzott! Olyan fél 10 előtt ért ide.

    Anyuék kerti bulit tartottak (bográcsozás és hasonlóak) a házassági évfordulójuk alkalmából. 10-kor jöttek a vendégek (összesen 5 fő). Elvoltak itt elég rendesen, ettek, ittak, nevetgéltek, piercinget kerestek a fűben stb. Alig vártam már, hogy vége legyen, komolyam mondom… Hangzavar, ugrálás ide-oda, ez kell, az kell… Szóval NC! Nem tudom, Anyu, hogy bírta ezt ki (szerencsétlen alig tudott leülni, állandóan kellett valami a konyhából).

    Ja, és olyan fejfájásom volt, azt hittem meghalok már. Reggel 8-tól este 9-ig tudtam elviselni, utána gyógyszert kellett bevennem (csak az használt).

    2008. május 18 (vasárnap):
    Elég későn ébredtünk fel (délben), bekaptunk pár falatot, aztán felköszöntöttük a tesómat (Alexandra névnap volt).

    Voltunk a mamánál is, és nem még mindig nem az igazi az állapota sajnos. Nem nagyon van étvágya, nem eszik semmit ---> le van gyengülve. Anyukám pont finomat főzött, aztán megkérdeztem, hogy hozzak-e neki pár falatot. Nagy nehezen rá tudtam venni, aztán Tomival hazajöttünk, szedtünk kis edényekbe paradicsomlevest + sóskát krumplival. Utána megint vissza (szerencsére nem lakik messze, maximum 3 perc). Örült neki nagyon, egyből le is ült enni belőle (és mindent megevett szépen), meg is dicsérte, hogy finom. Remélem, jobban lesz most már!

    Vasárnap elkezdtem tanulni politológiára (nem volt más választásom, Tomi rám parancsolt), de olyan ideges lettem, hogy az valami eszméletlen… Nézem a kérdéseket, erre egy olyan nincs, ami benne lenne a könyvünkben (2 is van ráadásul). Hozz példát erre-arra, indokold, magyar példa satöbbi… Úgyhogy netről keresgélem ki a dolgokat (sokszor még ott sem találok semmit). Meg vagyok áldva, komolyan mondom.

    Tomi este ment haza, utána egyből nekiálltam kidolgozni a tételeket (43-ból eddig 5-öt sikerült és szerdán reggel vizsga). Aztán még eszembe jutott, hogy házi dolgozatot kell csinálnom közvetlen emberi kommunikációból, no meg ki kellene kézzel is töltögetnem a kérdőíveket… jaj, és még hajmosás és fürdés… Kicsit nagyon kész voltam, azt sem tudtam hova kapjak. Kb. olyan fél 12 után kerültem ágyba.

    2008. május 19. (hétfő, azaz ma):
    Reggel korán kelés, nem találtam meg a ruháimat, amiket fel akartam venni, kereshettem másikat (mert én így félálomban eltervezem, mit veszek fel majd reggel). Kapkodtam össze-vissza, morogtam és még sorolhatnám.

    A buszon szerencsére nem voltak sokan, tesóm is ott volt, így nem unatkoztam.

    Negyed 9-re értem be a suliba, leültem és vártam a többieket. Szerencsére nem kellett sokat várnom, mert jöttek. 9-kor kezdődött a szóbeli vizsga, a mi csapatunk meg olyan 10:10 felé került sorra. Bementünk, leültünk, kérdezgetett a kérdőíveinkről, meg, hogy kinek mi volt a tapasztalata, miért pont ezt a témát, mit változtatnánk meg benne stb. Körülbelül 1 órán keresztül voltunk bent. Utána rögtön leadtam a tanszéken a házi dolgozatom (így nem kell majd szerdán még ezzel is szórakoznom vizsga után).

    1 óra felé értem haza. Aztán mindjárt ebédelek (mert ma még nem ettem szinte semmit) és ismét vad tanulás… Legalább ma a 20-23. kérdésig el kellene jutnom, remélem, lesz rá elég energiám, mert a fejem már reggel óta fáj.

    További kellemes napot kívánok mindenkinek!

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép estét kívánok minden kedves Olvasómnak!

    Tegnap kimaradt a bejegyzés, de most bepótolom :K

    2008. május 20 (kedd):

    Reggel igyekeztem időben felkelni, hogy tanulgathassak politológiára. Valamennyire sikerült is, de már nem volt lelkierőm. Úgy voltam vele, lesz, ami lesz… Főleg azok után, hogy karó lett a jogom… Hétfőn mehetek majd újra, remélem, akkor sikerül.
    Viszont kommunikáció kutatásmódszertanból 4-est kaptam! És ennek örülök!
    Délután bebumliztam Kispestre Icuhoz, hogy majd másnap onnan mehessek vizsgázni (itthonról nem értem volna be 8-ra). Hulla fáradt voltam, fáj mindenem… Jó korán le is feküdtem, igaz éjjel óránként felébredtem.

    2008. május 21 (szerda, azaz ma):

    6-kor volt kelés, aztán gyors reggeli és irány Békás. HÉV-en tanulgattam kicsit. 8 előtt értem be a suliba, de alig voltunk basszus… 130-ból maximum 40 ember (de akkor sokat mondok szerintem). Nem volt nehéz, de inkább NEM mondok semmit, mert ebből is meghúznak. Fel vagyok készülve rá…

    Nem nagyon bírom ezt már idegekkel. Napok óta fáj a fejem, a nyakam, minden porcikám (eskü, mint akin átment az úthenger). Lassan már enni és inni nem tudok (úgy kell magamba tuszkolni). Alig várom már, hogy vége legyen!

    Ma próbáltam pihengetni. Megnéztem a Doktor House 4. évadjának 13-16. részét (kedvenc sorozatom). A 16 rész vége nagyon megható volt, pityeregtem rajta rendesen.
    Meg, aztán játszogattam is. Viva Pinata most a befutó nálam. Végre egy nekem való játék, amiben nem kell annyit stresszelni, könnyen kezelhető, nem öldöklős stb. Pár napja kezdtem el, és nagyon-nagyon tetszik.

    Tomim nincs otthon, átment egyik haverjához meccset nézni, úgyhogy szerintem folytatom a játékot.

    További kellemes estét! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Swiper (ezt a nevet a Dóra a felfedező c. rajzfilmből vettem), a rókám:

    Mézengúz (még cipellője is van):

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét kívánok!

    Ma nem csináltam túl sok mindent.

    Reggel 9-kor keltem, megreggeliztem, gépeztem, beszéltem Tomimmal. 1-kor apukámmal vittünk ki kocsival virágokat a temetőbe (papám sírjára). Utána elmentünk Szentendrére, hogy elhozzuk anyukám a munkahelyéről, aztán megvártuk tesómat is. Bementünk egy kreatív hobby boltba (tesómnak kellettek gyöngyök + hozzá egy kis könyvecske, amiben vannak virágfűző technikák). Utána meg vettünk falfestéket a szobánkba. Tesóm olyan zöldeset választott én meg téglaszínűt. Remélem, felkenve is olyan szép narancssárga lesz…

    Holnap vizsgázom, utána egyből megyek Icuhoz.

    Szombati program: [link](mamám itt dolgozik, aztán most meg akarja mutatni… majd csinálok sok képet)
    Vasárnapi program: tali Tomival Icu lakásán, aztán indulás apukám munkahelyére és edzés.

    Úgyhogy majd vasárnap este jelentkezem újra!

    UI.: Tomicsom nagyon sunyul tesómmal együtt, valamiben törik a fejüket… Na, majd kiderül szülinapomom :))

    [ Szerkesztve ]

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép Jó estét mindenkinek!

    Pár napja nem írtam, de sajnos Icunál nem volt rá lehetőségem (nincs nete, se gépe).

    Pénteken jól sikerült a szóbeli vizsgám (pedig nagyon izgultam). Azt hittem, hogy rengeteg csoport lesz majd és kb. volt 3. 4-en voltunk egy csoportban és előadtuk a prezentációnkat. Csapatonként 20 perc. Aztán miután mindenki előadta a kiselőadását, betoppant még 1 csoport, de őket szépen haza küldték… Egyrészt jogosnak tartom, mert elkéstek, másrészt 2-től 5-ig volt vizsga és ők fél 4-kor jöttek. Az a fő, én túl vagyok rajta!
    Vizsga után bementem Pestre.

    Szombaton korán volt kelés, ugyanis mentünk Icu munkahelyére (Ferihegy Repülőgép Emlékpark). Ilyen zártkörű gyereknapot tartottak (csak a repteresek jöhettek a családjukkal). Nekem nagyon-nagyon tetszett! Volt egy csomó repülőgép, bele lehetett menni, pilótafülkében „vezetni” stb. Mi még az egyik repülőgép szárnyára is kimehettünk. Ráadásul voltak 1 órás programok a repülőtéren (busszal bevittek bennünket és megmutogattak mindent, csak az volt a baj, a buszról, nem szállhattunk le). Rengeteg képet csináltam:

    [link]
    [link]

    Délután hazabuszoztunk tesómmal (mamámnak még 6-ig melóznia kellett). Útközben betértünk a Rossmannba és találtam Spongya Bobos tésztát. Naná, hogy vettem! Majd 1x kipróbálom.
    Este pedig az Eurovíziós Dalverseny-t néztem. Már nem volt erőm megvárni, hogy ki lett a győztes… De anyu ma mondta, hogy az oroszok.

    Ma reggel jött a Tomi Icuhoz, reggeliztünk, aztán bementünk apukám munkahelyére és edzettünk jó sokat. Jól esett nagyon! Kellene fogynom vagy 10 kg-ot. Majd jövő héttől elkezdem.
    Néztem az IHM-et és észrevettem, hogy itt a faluban forgatták a jeleneteket. Tök durva.

    Na, megyek, lassan elteszem magam holnapra, de még fürdenem is kellene!

    Jó éjszakát kívánok! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Mostanában nem történik velem semmi különös. Itthon vagyok és unatkozok. Pedig azt hittem, milyen jó lesz már végre pihenni. Tévedtem egy cseppet :(((

    Szerencsére holnap jön Tomim és nem leszek annyira magányos! Szegénykémnek ma van az infó érettségije, tegnap már nagyon izgult, remélem, sikerül Neki!!!

    Elhatároztam, hogy nyárra lefogyok pár kg-ot, úgyhogy már ma el is kezdtem. Odafigyelek, hogy mit eszem + tornázgatok. Remélem, lesz valami látható eredménye. Nem mintha olyan kövér lennék, de én érzem, hogy ez így nem jó.

    További kellemes napot kívánok mindenkinek! :R

  • Audrey88

    csendes tag

    Tomi már megint mesterkedik valamiben... Hívtam, elkezdi otthon van... Persze, gondolom annyi ember van náluk, és azok csináltak ekkora zajt :U
    Majd délután kiderül :D

    Reggeli programom az volt, hogy megnéztem pár részt a Doktor House 1. évadjából, ugyanis azokat még nem láttam :) Ja, és az ágyamból :B Igaz, nem volt valami kényelmes notival az ölemben feküdni, fáj is a nyakam rendesen.

    Hamarosan elkezdek készülődni (fürdés, hajmosás + talán egy hajegyenesítés is belefér, majd meglátom), ugyanis megyek Szentendrére műkörmöshöz (évek óta oda járok, 3 hetente). És elvileg a Tomi is azzal a busszal jön, amivel majd megyek hazafelé.

    Mindenkinek kellemes napot kívánok! :R

Aktív témák