Aktív témák

  • Audrey88

    csendes tag

    Szép jó estét mindenkinek!

    Túléltem ezt a napot is. Szerencsére jó napom volt, mert nem írtunk írásművelésen, viszont 1x szerepeltem a táblánál. Fel kellett írnom azt a szót, hogy kutya-macska barátság (ezt sikerült jól leírnom) és halászszövetség (külön írtam le sajna, nem számoltam, pedig kellett volna és akkor máris okés).

    Tegnap este óta olyan vacak hangulatom van, de nem tudom, hogy miért. Úgy érzem, hogy túl nagy a nyomás rajtam. Az elvárások, meg kell felelni mindenkinek és mindennek…
    Tomival is összevesztünk. Tegnap is és mai is, úgyhogy most olyan magányosnak érzem magam és nagyon el vagyok keseredve. Tudom, magamnak köszönhetem, hiszen nem másokon kellene levezetnem a feszültségemet, csak sajnos így jött ki a dolog.
    Sajnálom, mert Neki is van épp elég baja és még én is csinálom itt a fesztivált. Nem könnyű velem az 1x biztos. Remélem, megoldódik, mert nagyon nem jó így.

    Ma este nem tudom, hogy fogok elaludni, mert délután ledőltem 1 órára (nem szokásom, de már pár napja nem szedem a Lenkeis alapcsomagomat, és eddig a vitaminnak köszönhettem, hogy nem vagyok fáradékony, szóval most egyre gyengébb vagyok, mint valami drogos, elvonási tünetes). Szerencsére vannak este „jó” kis műsorok a TV-ben és azokat fogom nézni.
    Pl.: Született feleségek. Kész katasztrófa… Lassan már követni sem tudom, hogy ki kivel kavar, ráadásul egy újabb nő költözött környékre… Jaj, mik lesznek még itt…
    Utána pedig megy a Popdaráló, ami szintén egy elég érdekes műsor, én már csak nevetni tudok rajta. Azok a fazonok, mintha be lennének állva úgy vigyorognak ott, meg táncikolnak, no meg beszélnek össze-vissza és teszik a fejüket… De tök vicces :DD

    Szerencsére nem kell holnap mennem suliba, így aludhatok, ameddig csak akarok. Tesómnak kell mennie, szóval délutánig egyedül leszek itthon. Addig majd olvasgatok (Szilvási Lajos: Hozomány), meg pakolászok, na meg persze nekiállok házi dolgozatot csinálni közgázra. Szóval unatkozni nem fogok, de a legjobb az lenne, ha a Szerelmem itt lenne velem és meg tudnánk beszélni a dolgokat.

    Na, megyek TV-zek egy kicsit, aztán elteszem magam holnapra!
    Jó éjt! :R

Aktív témák