Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01758976

    törölt tag

    válasz #03969024 #9024 üzenetére

    Olvasva katyvaszotokat, most írom ide utoljára. Nem építs három utas dobozt. És nem csak azért, mert én még nem hallottam jó háromutast. Ez nyilván tapasztalat hiány. Tudni illik, nem jöhet össze, egyrészt a kívánt driver nagysága miatt, másrészt az említett váltási frekik miatt, harmadrészt az elérni kívánt mély freki miatt, 4. nem ismerem a helyiségedet, de jó nagynak kell lenni, remek mély csillapítással,( a három útnál már jóval nagyobb figyelmet kíván a helyiség, mint kettő vagy kettő és fél útnál ), 5. 8 ohmon? :D), 90db érzékenységgel?: D 6. kevés embernek, de még kevesebb magyarnak sikerült ez, ennyiből, hogy ne lógjon ki a mély. Ha tudsz nekem mutatni olyan gyári dobozt mondjuk 8 milláig, ami 3 út, 90 db érzékenység és nem lóg ki a mélye, akkor elnézésedet kérem. Érzésem szerint felültél egy olyan DIY vonalra, ami nem a hangról szól. Ha így van, megint elnézésedet kérve, csináld, égesd a lóvéd, ábrándra. Tudom majd az jön, feljebb megy a mély mondjuk 500hz-re, és majd akkor simul, valóban? Az összképet tekintve is? Jön válasznak a magas emelés. Kész kifújt.

    Hagytam kis időt magamnak átolvasni mit is írtam (ez a második fogalmazás), most visszaolvasva csak lelkiismereti kérdésből teszem ezt az egészet ide. Falra hányt borsó az egész, tudom jól. Semmi személyes dologban nincs, még ha a stílus nyersessége ezt sugallná is.

    Maradjatok a két útnál. Két driverrel, több esélyetek lesz.

    Ha pedig a legjobbat szeretnéd magadnak, ennyiből megveszed [ezt] .

Új hozzászólás Aktív témák