Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz csocsoszán #238 üzenetére

    Bocsánat a késői válaszért, figyelmetlen voltam, elnézést kérek :R
    Nos: A Tidal képességet általában véve irtam, konkrét példát nem tudok felhozni rá. De hálózati lejátszóként a Marantz pl teljesen jó használtan 100.ért. Nekem az NA 6005 van, nem érzem hiányát a Tidal funkciónak, bár hárásó NOD2-je is felvette Tidallal hallgatva a versenyt a Marantzommal. (talán ez lehet Tidal képes példa is, használtan véve meg a Nodot, mint ahogy használt ár a 100 ezer a marantznál is). A NOD2-höz képest a Marantz semlegesebb hangú volt, de a NOD nem rosszabb, hanem másabb hangvételű, karakterű lejátszó és DAC is, tehát igy nézve az is megéri az árát, lejátszóként és DAC-ként is. A Marantz internet rádióját is meghallgattuk (teszten dicsérték), Bartók rádió, hárásó is azt mondta, hogy egész kellemes, hallgatható internet rádió létére. Konkrétan ennyi össze hasonlitási alapom van lejátszóknál saját hangdobozról hallgatva, Marantz NA6005-höz képest. (tehát ennyit hallottam úgy kötve rendszerbe, mikor más kábel, más hangdoboz, más körülmény nem vitte el a hangját a rendszernek olyan irányba, ami miatt a forrást-lejátszót meg tudtam volna itélni).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák