Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    nagyúr

    válasz proci985 #15925 üzenetére

    Ffff ne is mondd, mi várható holnap.. így leírtad és a hideg kirázott. Öregszem. :(((

    Hát a kocsit ugyan holnap veszem át a klímástól, ha minden jól megy, ergo pont bent leszek a szitiben, de "csak" egy FKJ-ra hogy én beszenvedjem magam az éjszaka kellős közepén halálzombiként a kocsival akár csak a környékre is, és még onnan becaplatni a porba, stb. az addigra atom k.o. zombisereg közé, úúúh. :D :N :N :N

    2011 nyár: hugommal és akkori friss (ma már exemmel) bnőmmel befizettünk életünk naaagy bulijára, a Sound-ra. Jó lesz, akkor jött Guetta be a Sweat-el, jó kis zúzó szám, na mondom mit hoz még ? Úgy annyira nem voltam ráállva a csókára, de úgy voltam vele, adjunk neki egy esélyt, benézünk a szettjére. A többi fellépőt meg sem néztük, én be voltam kábulva a csajszitól, az tőlem, hugom jött gyertyát tartani, szóval vakon mindenki, se programfüzet, se semmi, csak beestünk, karszalag, aztán "nézzünk vmi lónyálat" :) Egyedül az esti Guetta-t tudtuk, hogy az nagy zúzda lesz, a többi passz. (Igazi rutinos fesztiválpatkányok, mi ?) :D :N

    És akkor egyszercsak - nyilván - szembejött az aznapi műsor.
    Nagyszínpad:
    - Asteroids Galaxy Tour
    - Thievery Corporation
    - Guetta

    DIKK !!! :D

    AG isten, imádom, TC nókomment, vörös szőnyeg nekik kb, Guetta meg kérdőjel volt, de a Sweat megérte az első pár percet. :D

    No, AG le is nyomott Miss Lindberg-el egy olyat (B középben álltunk, 6 méterre sztereó-középen a kétoldali hangfalaktól), hogy pofánk leszakadt, k* jó volt. Kis lazulás, ténfergés, matattak a színpadon, pisi, sör, mentünk vissza. TC hattttalmas bulit tolt, röhögtünk, hogy akkora volt a bééjz ahol álltunk, hogy a farmer rövidnadrágom szára végét rázta. :D

    Aztán cut, megint matatás, mi jártunk egy kört, közben a Nap is megunta és úgy döntött, lassan lemegy és mire visszaálltunk a "tuti helyre", megjött Guetta. Vaksötét, csend, majd irdatlan hangerővel egy felütés, a tömegre a szívbaj jött, meglett a pulzus azonnal.. helikopter effekt, strobi, akik ott és akkor bogyón voltak, nem gyengét kaptak, majd berobbant egy olyan Sweat-el, amit nem felejt senki szerintem. És kész. Pont. Mondat vége. Jött a 2. szám, harmadik, negyedik.. se exem nem érezte, se hugom, se én, hát mondom mi ez a maszlag.. tömeg persze csápolt, már csak muszájból is, ha megvette, meg ciki bevallani, hogy Guetta szar, mindenesetre nekem jobban esett volna 10-15 Sweat egymásután, mint amit hozott.

    Nem bírtuk.. áttévedtünk valami Elektró sátorba (volt ilyen?) vagy mibe pár tíz méterrel arrébb, ahol újabb szájtátás, Armin Van Buuren, hát mondom én szart ettem előző életemben vagy mivan ?? :D Kaptunk olyat, hogy én nagyon hálás vagyok neki, hogy életünk egyik legkirályabb partiját adta ott nekünk olyan zenékkel, olyan fasza tracklist-el, hogy áááúúúúúúúú. Olyan nagyferósan. :D

    No, de ott és akkor azért megmaradt a mocsok is az emlékezetünkben, finnyás népek voltunk mi, a tiszta apartman után végigtolni hajnalig, hááááát... én már annak örültem, ha a sötétben nem lépek hányásba, vagy 1-2 ösvényen szarba, tűbe, vagy egy hugytócsába. Haláligénytelen világ, annak ellenére, hogy a műanyag méhsejtrácsos lépőbizbaszok le voltak téve és már nem a port rúgtuk, mint előtte a Zsindelyes Pálinkafesztiválon Republic-on csápolva.. :)

    Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája.. kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül !

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés