Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KopaszÁllat

    tag

    válasz kraftxld #96 üzenetére

    Hehe, az enyém is dobozos volt!
    Nekem már nincs meg a lemez, elkunyizta tőlem egy megrögzött gyűjtő.
    De a puffancsos hólyagszivacs-fóliám még megvan, meg az étvágygerjesztő meggybordó kézikönyv is ott figyel valahol a PC-s lomjaim között. Van/volt hozzá vésznyitó acélrudacska, meg vastag, árnyékolt audiokábel, négy kadmiumozott M3-as csavar egy külön zacsiban, meg egy hologrammos pecsétes műbizonylat (valami minőségbiztosítási tanusítvány a Yamaha optikai réeszegységek gyára igazagatójának (?) az aláírásával), továbbá köszönőlevél, hogy Yamaha terméket választottam és valami klubtagsági (amit Japánon kífvül meg lehet b.*.s.z.n.i.), meg egy adag marketing szemét, pl. a kompatibilis/ajánlott lemezek listájával. Hát, ennyi volt benne. Adtam is érte még 2002-ben, úgy 35 körül. (Persze, megdöglöttem volna, ha nem lehet egy ilyenem!)
    Nekem előtte is Yamaha volt, az meg egy 2100E volt, ha jól emlékszem.

    Egyébként, nem sokat írtam vele: talán 30-50 korongnál tart.
    Jópáran megvették volna már, de jót röhögök rajtuk:nem adom el!
    Most éppen pihen, mert nincs asztali konfigom, de majd bepakolom egy 5.25''-os aluházba, (pl. Coolink, stb.) és ha nagyritkán audiót írok, akkor majd előkaparom.

    Ugyanilyen ''múzeális célzattal'' kéne nekem egy 712-es, vagy egy 716-os EIDE-s Plextor DVD-pörkölő is, mert ezek még jól meg voltak csinálva és az volt a belsejükben, ami az előlapra volt írva. Nem pedig ilyen át-brand-elt ''szarok'', mint mostanában...

    Hali, Kopasz
    -

    Ebben a blogban csak betépett felhasználók kommentezhetnek.

Új hozzászólás Aktív témák