Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Predatorr #97 üzenetére

    A játék elejen még könnyű fokozaton is kihívás de később ahogy fejleszted a karaktert, képességeket úgy lesz egyre könnyebb. A játék második felétől megsebezni se nagyon tudtak engem. A pajzsot és elektromos shockot fejlesztettem maxra meg elkezdtem a telekinézis képességét is. A karakternél meg a szívósságot, életerőt fejlesztettem valamint azt, hogy dodge közben sebezhetetlen voltam. Még a boss harcok is nevetségesen könnyűek voltak a játek második felétől. Az utolsó boss harcnál nullát ment le az életerőm és mediket se használtam úgy győztem. A pajzsnak van egy kifejleszthető képessége, hogy ha rádtamadnak akkor visszaveri a masikra a sebzést és még pótolja az elveszett életerődet is. Az elektromos shokkolás maxon pedig a kisebb, gyengébb robotokat megöli megcsak lőni se kell nagyon. Van az a lila adrenalin kapszula az elejen azt használtam mert az adrenalint ad és ha használod akkor sokkal kisebbet sebeznek. Azt vedd be mindig harcnál amíg megerősödsz, utána már arra se lesz szükséged mert félistenné válsz. Mindez a legkönnyebb fokozaton van normalon és hardon biztos jóval nehezebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák