Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz ambipur #5766 üzenetére

    Szia!

    BEKT-ból 500GB a max, a scorpio black széria legnagyobb 750GB-os darabját WD7500BPKT-nak hívják.
    Ahogy elnéztem volt már itthon pár cégnél, csak elkapkodhatták az első adagot.
    Most pl. Vaterán, expressz-en is van hirdetés 19.990.- ért, de én nem vennék rendes bolti számla és garlevél nélkül, úgy meg pláne nem, hogy az ember 1hónap garit vállal rá, mondván a többit (szerinte 3év, egyébként viszont 5év!! ) old meg Te a gyártóval.. :W

    Szerintem várj még kicsit, amíg lesz rendes boltban, ahol remélhetőleg 5év múlva is foglalkoznak veled.. :K

    Egyébként szimpatikusnak szimpatikusak ezek a 7200-as lemezek, mert BEVT-k között 50-55MB/s el másolt a MidnightCommander ubuntun EXT4-es fájlrendszerrel, a BEKT-k között 70-75MB/s is megvan, fogyasztás pedig ugyan az.. :C

    De a hangjuk erősebb sajnos, a netbook-omba csak belepróbáltam, aztán ki is vettem.. A szerverbe Hővezető szivaccsal nem vészes, de míg a BEVT gyakorlatilag így már néma volt, ezt azért tök csendben meghallom még 1m-ről is.. :O
    Jó, egy 3,5-eshez képest ez is halk, de a BEVT tetején a hővezető szivaccsal hangban viszi a pálmát!!! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák