Keresés

Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz nixx-21 #40720 üzenetére

    Álohááá!
    Uhh bazzz... :( Én se szerettem a nyelvtant, de 4es meg volt belőle mindig. :K Na jó talán volt 1X-2X hármasom is általánosban.

    MÁS: Sikerült széthámozni a HP-t. Elsősorban azért, mert csörömpölt benne a ventilátor, már az idegeimre ment. Azt hittem a maga a venti van a tengelyen fellazulva. Hát nem. A venti alatt volt egy vékony alumínium lemez, abba vert bele. Kicsit meghajlítottam a lemezt, úgy raktam vissza, mindjárt kussban van a dolog. :D Újrapasztáztam a procit is, meg a gpu-t is. Mindkettő szörnyen nézett ki. Most már azok is rendben vannak. Por alig volt a laposban, nagyon okos konstrukció, gyakorlatilag többet nem is kell szétszednem a por végett, csak pasztázásnál. Porszívóval tökéletesen ki lehet húzni belőle a port. Tetszik. :K Kívülről is letakarítottam, billentyű alól is a port, nagyon szépen néz ki most. :K Ennyit szántam rá, pláne mióta itthon vagyok nem használtam nagyon 1 percet sem. :))

    [ Szerkesztve ]

  • No-kia

    őstag

    válasz nixx-21 #40720 üzenetére

    én sem tanultam semmit aztán mmindenből felelhettem volna az 5 ösért, de mivel erre nem is számítottam ezért mnem készültem, marad minden 4, kivéve töri, az éppen hogy 2-es :Y pedig mindig 4-5 voltam belőle, most volt 4 doga ebben az évben, és pont mindig előtte buliztunk az albérletben, csak a dogaközbeni alvás rémlik... ez valahogy szarul jött ki bassza meg :S anyámék megölnek majd

    Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Aktív témák