Keresés

Aktív témák

  • nixx-21

    senior tag

    válasz WesTM #40721 üzenetére

    szar helyzetben voltunk/voltam

    nem mintha mentségemre szólna a kifogás de heti egy nyelvtanunk volt(mostmár heti kettő lesz...ilyen a tanterv) és pénteken
    én meg sokat hiányoztam és az egyetlen jegyem egy nem megírt témazáró volt ami egyértelműen egyes....
    ma megírattak velem égegyet de tekintve h
    -ma háromdologból írtam
    -tegnap kettőből
    -jövőhéten osztályozó vizsga mert h 10. helyett 11.-be vettek fel
    (kedden spanyolból, szerdán matekból)

    így gecire nem volt rá agykapacitásom.:/:(

    ja és slussz poén h osztályozó után csütörtökön matek TZ és pénteken angol doga...
    yeah i like that

    Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

  • #19617792

    törölt tag

    válasz WesTM #40721 üzenetére

    "Kívülről is letakarítottam, billentyű alól is a port, nagyon szépen néz ki most."

    Ha látnánk haverom Asus notijának billentyűzete alatt mi van, illetve mi volt, akkor szerintem mindenki a maga notiját ötpercenként szedné szét és takarítaná ki, iszonyat sok piszok volt ott. :DDD

    Mi nap voltam bent Pesten egy ismerősnél matek korrepen, aztán "kicsit" (kb 1 órával) hamarabb voltam bent az állomáson (nyugati), így bementem a Westendbe, Media Marktban nézelődni kicsit, főként notikat néztem meg, csak és kizárólag consumer notik vannak ott, de vannak köztük elég jók. Asus X52, Acer 5741, 5742, Samsung R538, R540, elgondolkoztam azon is, hogy majd eladom ezt a zajos nagy gépet a fenébe és egy jó Core i3-as, esetleg ATI 5470-nel is szerelt notira váltanék, mert az legalább tényleg kussban lenne, meg feleannyit se fogyasztana, ill. ha kell, akkor magammal tudnám vinni a suliba. Játékos teljesítmény nem annyira érdekel, mert már nem sokat játszok, de azt is főleg régebbi címekkel, ha már a mai felhozatal ekkora fos...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák