Új hozzászólás Aktív témák

  • nixx-21

    senior tag

    válasz ittakary #9590 üzenetére

    hát mondhatjuk de konkrétn elég régóta gyűjtöttem és volt a "számlámon" azaz apáméknál megtakarított pénzem amit nem szándékoztam visszakapni erre bejelentették h megkapom..:D ez 200K
    tehát végülis mondhatjuk h megszaladt a fizu:D mellesleg csak előrébb hozta mert hálisten pörögnek a zenés dolgok...
    8 fellépésem van összesen decemberben mindegyik elég jól fizet hozzám képest...januárba is már van 3 biztosan de még alakulóban van 5 darab

    és most h megvan a mac nagyon rá fogok állni a zeneírásra eddis sem tétlenkedtem most menet közbe is ezzel fogok baszakodni!!: D
    persze ezért tudtam megvenni a monitor hangfalakat 30ért a MIDI-s cuccot harmincért:)) meg persze zene mellett dolgzom is minden vasárnap akrobatika edzést tartok:D
    grafikus melók photoshoppal néha beugrik ez az ebből töltöm a telefonom veszek bérletet ésatöbbi önfentartásos dolog:D próbálok már inkább itthonra segíteni nem itthonról kérni, ideje már lassan 19 évesen ezzel is foglalkozni

    Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Új hozzászólás Aktív témák