Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz aleister #22167 üzenetére

    Idézem:
    "a vga rpm ugrál folyamatosan. 2400körüli érték és 4900körüli érték között. A hangját nem tudom, hogy milyen, mert nem hallom a cpu-tól. Annyi ideig azért nem mertem lefogni a cpu ventit, hogy ezt is halljam. Majd holnap kiderül!"

    Sietek! Megígérem :P

    Hangsúlyozom: Aidával és afterburnerrel nézve UGRÁL a vga-RPM 2400körüli érték és 4900körüli érték között, sűrűn 9000 körüli értékig is! Ez a bajom, de fogalmam sincs, hogy ez mennyire normális.
    A helyzet pikantériája, hogy ÉPPEN VÉLETLENÜL a cpu ventije hangoskodik, ezért nem tudom meghallgatni a vga-ventit, ami az abnormális rpm értékeket mutatja.
    Egyébként, erős a gyanúm, hogy ha a cpu-venti 0, azaz nulla decibel hangerővel süvítene, akkor sem hallanám a VGA 2400-4900 közötti fordulatugrálásokat. Ez a jelenség leginkább az AIDA-n keresztül zavar és ennek keresem az okát.

    Remélem érthető :)

    ég világon semmi harag nincs, nem olyan hangvételű az írásom, nehogy megforduljon bárkinek a fejében ;)

    :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák