Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz pacman_123 #58295 üzenetére

    Hát az, hogy kell, az enyhe túlzás, tudnám használni, de azért nem annyira, hogy most azonnal vegyek egy szart.

    De ahogy nézem az van, hogy van a benchtop kategória, az kiesik, utána lenne a Metabo, ha lehetne kapni. Aztán jönnek ezek a kicsi szekrényes kínai gépek Güde/Bernardo/Holzman név alatt. Nézegettem ezeket már egy ideje, és az jött le, hogy ezek kissé lottó jellegűek, van akinél alapvetően jók, nem gyalulnak túl finoman, de komoly gondjuk nincs, meg van, akinél igazi ipari hulladék és bármit csinálnak vele, sose lesz igazán jó.
    Van ennek egy következő lépcsője, amire már lehet hosszlyukfúró feltétet is kapni, de vajon ezek már jobbak? Meg itt már belefutunk a mozgathatóság/méret kérdéskörbe, a kis 254-est el tudnám rakni a sarokba, a nagyokat már nem.
    És akkor ott van a DeWalt, majdnem 600-ért, ami pont kétszer annyi, amennyiből szeretném megúszni a történetet.

    Mindenesetre köszi, még átgondolom ezt még egyszer és próbálok felhajtani egy Metabot. Találtam egy 400V-ost most raktáron, csak nekem 230-as kellene...

    Illetve most nézem, kétféle GADH 254 van, a lábon álló designról sok jót tényleg nem láttam, az a felébe kerül annak, amit én néztem.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák