Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    Sziasztok!

    Leírom röviden a tapasztalataimat média lejátszó kiválasztással kapcsolatban, hátha segítek a választásban.
    Régebben volt WD TV Live-om, kicsit lassú volt és néhány formátumot nem játszott le, utána volt A.C. Ryan PlayON HD mini 1-es-em, ezzel nem volt sok gondom, de nagyon alap a menü kinézete, nem szerettem.
    Most jó ideig nem volt semmi lejátszóm, a TV beépített player-ét használtam, mert nem volt semmi időm filmeket nézni.
    Most ismét aktuálissá vált a lejátszó vétel, rögtön kiválasztottam az Asus HD2-őt, mert annak van normális távirányítója és lehet bele HDD-t tenni. Aztán olvasgattam róla sokat és el is vetettem az ötletet, rengeteg hibát írnak le róla a fórumokon.
    Végül vettem egy A.C Ryan PlayON HD mini 2-őt, még nagyon új, rosszat nem olvastam róla, meg ennek is van normális távirányítója és 1000-es LAN-al adják. Ezt ma vissza is vittem a boltba, a szoftvere még nem az igazi, nem tudtam a PC-ről másolni a rádugott USB winyóra samba-n keresztül, a PC nem is látta a lejátszót, de érdekes, hogy a lejátszó látta a PC megosztásait, de így másolva a lan sebesség nemhogy az 1000-es, de még a 10-et is alig közelítette, nagyon lassú volt.
    Tudom, várhattam volna új szoftverre, de sajnos nincs rá garancia, hogy ezt a hibát javítani fogják benne.
    A visszavitel melletti legfőbb ok mégis az volt, hogy a hétvégén kaptam egy HDI DUNE Lite 53D WiFi lejátszót, hát mit ne mondjak, ég és föld a különbség az összes előző kütyümhöz képest. Átlátható a menü, nagyon gyors, működik rajta minden (a samba is), sok extra opció van benne alapból és bővíthető is. Teljesen véletlenül jutottam hozzá, úgy hogy nem is tudtam róla semmit, csak itthon néztem, hogy ebbe is tehető 2,5-es winyó és a wifi már alapból benne van. A képminősége kitűnő, sokkal szebbek rajta a színek, mint az A.C Ryan-en voltak, sokkal élethűbb a kép.
    Ezt a DUNE-t biztos, hogy megtartom, nekem nagyon bejött, eddig mindent lejátszott, még a PH-s rettegett killa sample is rezzenés nélkül végigment rajta.
    Aki hasonló helyzetben lenne, mint én voltam, hogy nem tud választani, az bátran vegye meg a DUNE olcsóbb verzióját, szerintem elégedett lesz vele.

  • Lala6

    őstag

    válasz dh66e #781 üzenetére

    WiFi nélkül 40, csak 10k-val drágább, mint a PlayON HD mini 2, de 100X jobban megvagyok vele elégedve (a minibe nem lehet winyót tenni, ebbe még az is fér)

Új hozzászólás Aktív témák