Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz tylerddd #43134 üzenetére

    Én meg a legegyszerűbben a Med1000X3D+ NAS-ból kiszerelt 3TB 3,5 colos HDD vel jövök ki jobban, mert nem akarok 2,5-ös HDD-t venni. Használom amim van (ahogyan említettük, különböző igények/lehetőségek). Amikor vettem, annyiba került vagy kevesebbe a 3TB Red mint a 2TByte külső 2,5-ös, de ha jól tudom, akkor nagyot nem fordult a világ. Gondolom az neked sem titok, hogy a 2,5 colos drágább mint a 3,5-es. Szóval mi nem arról győzködünk, hogy neked mi jobb, azt te tudod. Mi azt mondjuk, hogy sok esetben (tudod, másoknak) jobb megoldás a másik. Te meg annak az alternatívának vontad kétségbe a létjogosultságát. És ezért szállt ringbe ennyi ember, eleddig sikertelenül. Az másik kérdés, hogy részemről az 1000-es egy próbaként is indult, hogy ki lehet-e váltani egy NAS-t egy belső HDD-s MP-vel. A kísérlet sikerült, az eredmény nemleges. De ettől függetlenül nagyon jól használható az 1000-es.
    De hogy végképpen Offtopic legyek: A legjobb megoldás a NAS+MP használata. Nem dugdosol semmit sehova. Mindenhol ugyanazt látod, és nem kell sok lemezt kezelgetned, mozgatnod. De erre is lesz ellenérved, mint ahogyan azt hiszem BBéci sem hajlandó errefelé elmozdulni (ha jól tudom), de ettől szép a világ, hogy változatos.

    Mercutio:
    Akkor már a feketéket se. (Persze csak a haja legyen az)

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák