Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz jézusom #42033 üzenetére

    Az OpenELEC "natívan" bootol.

    (#42035) jézusom

    Miért ragaszkodsz ennyire görcsösen ahhoz a f*s Androidhoz? A Kodinak és az OpenELEC-nek sem kell izmos gép egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • Hyena

    senior tag

    válasz jézusom #42033 üzenetére

    Nincs top, egyik lejatszo sem tokeletes.
    Jelenleg egy A410-et hasznalok a maga rigolyaival, de az asztali gepemen van Kodi is, arrol is szoktam streamelni tv-re vagy akar a Popcornra is.
    Hasznalom a Plexet is mobil filmezesre es foleg zenere, (hazibuliban nagyon jo, forras csak vmi rendes hangkeltore kell radugni) meg nagyon tetszik, hogy megoszthatod az adatbazisod a barataiddal es okis veled, es nagyon jo a jukeboxa is. (a popcornba epitett nem vmi jo)
    El kell, hogy mondjam, a Kodi sem egy szent gral, pl 3d filmezes teren.
    Csikol a htpc dolog is, amit mar elegge jol kiprobaltam az asztali gepemen futo kodi segitsegevel, mar csak egy masik kompakt jol taviranyithato gepet kellene epiteni.
    Azt nem mondanam, hogy az android kukaba valo filmnezes tekinteteben, de a hozzaszolasodat olvasva te igenyesebb vagy annal, hogy kielegitsen a dolog.
    Rengeteg ember nem erti minek kell egyaltalan medialejatszot venni, amikor az uj "okos" tvkben van beepitett es szerintuk az ugy tokeletes. (holott ugye korant sem az)
    Valojaban sok esetben a felhasznaloi feluleten mulik minden , hogy az mennyire tetszetos, felhasznalo barat, konnyen kezelheto, sokaknak az tobbet szamit mindennel, a minosegnel is.
    Szerintem minden celra megvan a megfelelo eszkoz azt kell megtalalni.
    Nagyon orulnek ha talalnek egy minden tekintetben tokeletes all in one eszkozt de ilyet meg nem lattam, minden ilyet megfertos a svajci bicska effektus :) .

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák