Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz nfsu17 #27678 üzenetére

    VLC-t is próbáltam. A probléma ua.
    Arra gyanakszom, hogy a valami driver, vagy windows probléma lehet. De a legfurább az egészben az, hogy egyik napról a másikra történt ez a változás. Egyik este még simán ment minden hang, másnap este meg sem akar mukkani ugyan az a film. És ez van már napok óta. És egyébként is unom már ki-be dugdosni a HDMI kábelt a laptopba ha filmet akarok nézni vagy csak simán a laptopot használni.
    Ki- be kell dugdosnom és szarakodnom vele. Újra indítani mindent ki-be dugni, leállítani laptopot, újra bekapcsolni, erősítőt, TV-t szintén. Van amikor 5-ik alkalommal sem jó, és ua csinálok mindent. Ez nem világos nekem, hogy mi olyan nehéz ebben, vagy mit csinálok rosszul: TV-n akarok filmet nézni, laptopról lejátszva. Laptop bekapcsol, megvár míg feláll a rendszer, TV, erősítő be, TV-n, erősítőn megfelelő bemenet kiválaszt, HDMI bedug laptopba...semmi...no signal...csapó 2: újraindít, minden lépést előröl megcsinálok, semmi. Csapó 3: újra megint minden, HDMI be dug, laptop képernyő 2-őt villan, no signal TV-n. Ha van kép, ki kell próbálnom 3 féle lejátszót, hogy vajon melyiken lesz hang. Ha esetleg DTS, akkor olyan lejátszó, ami kezeli a hangot, és továbbítja is erősítő felé. Stb., stb., stb. kicsit unom már ezt. Minden drivert, programot újra telepítettem, a hiba ua ez.
    Gondoltam, hogy média lejátszónál nem lesznek ilyen problémák. De azt mondtátok, ha laptoppal probléma van, akkor média lejátszóval is lesz. Avval milyen problémám lehet?

Új hozzászólás Aktív témák