Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én most vettem egy ilyen csodamasinát...igazából amire vettem az csak az, hogy meg tudjak vele osztani netet egy asztali gépre kábelen keresztül, egy asztalira wifi-n és egy laptopra wifin...ezt mind be is állítottam sikeresen. Csak azért vettem ezt a routert, mert erre sokan azt mondták, hogy nagyon megbízható és én mindenféleképp megbízhatót akartam tehát emelett kötöttem ki, ez mind szép és jó de aztán megtaláltam ezt a fórumot...hááát igen bennem, is megindulét a tuningolási vágy, tegnap egész nap a topic-ot olvastam, majdnem kieset a szemem már... :)
    Az igazság azonban az, hogy nemsokra mentem vele, természetesen ez az én hibámból van mert én a linuxhoz nagyon hülye vagyok...így nem sok mindent tudok benne megcsinálni, sőt a semmit szó lenne a legjobb kifejezés...de azért én is felraktam az Oleg Firm-et.
    Tetszet is, hogy be lehet állítani a sávszélt IP alapján meg minden (azt nemtom hogy működik e mert elfelejtettem kiprobálni), meg láttam, hogy itt nagyobb uintervallumba lehet állítani a WifI jel erősségét, csak nemtudom, hogy ez jó e valamire?
    Na mind1 aztrán jött a telnet ez sikerült aztán ssh ez is ment aztán akadtam el... :)
    Na akkor ezután megnéztem milyen az FTP része, hát az ami nem tetszik, mivel a gyári SW-be szépen be tudtam állítani, hogy anonymus ként vagy valamilyen általam megadott felh.név -el lehessen csatlakozni, meg mindent ott csak az volot a problémám, hogy ha ugye beállítottam hogy NE anonym legyen akkor ugye ki kelett neki jelölni egy particiót azon belül egy mappát ami ugye látszik az FTP-n...és itt jött a gubanc, hogy csak 2. szinten lehet mappát megosztani a rootot nem...de mind1 elviseltem...az Oleg FW-be meg már nem sikerült megcsinálni normálisan ezt az FTp-s dolgot az igazság az h nemigazán értettem, hogy mit kell csinálni, így visszadobtam rá az eredeti FW-t...jó ez nekem asszem...
    Nekem igazából elsődleges szempont az atomstabil net és hálózat ezt ugy néz ki, hogy tudja biztosítani az alap Firm is...nameg a nyomtató megosztás...(eztr még nem teszteltem mert perpill szervízbe van a nyomtató), de gondolom ez is menne....nameg az FTP szerver rész is tetszik és az is megy a gyárival, igazából a torrentet ki se probáltam az alapján amit irtatok akkor nem is működik a DM...végülis erre nincs nagy szükségem mert ugysincs akkora winyóm amit most rákössek...(és itt akadtam el egyébként az olegnél, mivel nekem csak egy 1 gigás penem van amit rá akartam rakni csak nem tudtam particionálni a leirtak alapján, mert nemtudom mik lennéánek a megfelelő méretek a swap-nek meg a rendszernek. A lényegh viszont az volt, amiért végül is felraktam az Oleget h tzudjak csinálni http servert és gondoltam erre nekem elég lesz 1 giga is, csak gondolom, így hogy ennyi mindent kell telepiteni...(samba, ami mellesleg azt se tudom mire jó, meg még sokmindent) nem nagyon maradna hely a többi cuccnak így lemondtam a http serverröl is...

    Huu ez jó hosszura sikerült... BoCSI
    A kérdéseim, csak most jönnek:

    Van e értelme jelerősség szempontjábol az oleg fimrvernek?
    És esetleg vki el tudná e nekem mondani, vagyis összegyüjteni linkekbe, hogy mit kellene lépésről lépésre csinálnom, hogy nekem is minden menjen...és hogy miképp particionáljak 1 gigát, hogy jó legyen a swap és maradjon is a rendszernek meg nméhány cuccnak a http serverhez...

    Köszi előre is...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Esetleg még a késöbbiekbe lenne szükségem a torrentes dologra de egyenlőre még nem, mert még jön most egy költözés meg stb-stb és ha marad pénzem akkor beruházok majd természetesen egy külső USB-s rackre és akkor már jöhet a torrent is...
    Szóval tudtok e olyan torrent klienset ami grafikus felületű, nekem a terminál nem fekszik...?
    Ja és még azt akartam kérdezni, hogy a particionálást azt nem lehetne megoldani pl partition managger nevű programmal azzal talán menne, csak tudnom kellene hogy mekkora particiókat csináljak és milyen rendszerre (ext2 ext3 fat32 ntfs)?
    És ha ezt igy lehetne akkor meg ugye csak annyi kellene h parancssorbol valahogy aktiválni kell a swap-et meg mountolni a többit...ha jól értettem a tutoriálokat...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én is KisVuk leírása szerint csináltam mindent...sikerült is a torrent, samba...DE valamiért az xmailt nem tudom megcsinálni, mindent ugy csinálok ahogy írva van, de mégis mikor beírom, hogy 192.168.1.1/phpxmail akkor csak annyit dob vissza, hogy 403 Forbridden.
    Aztán meg ittvan még a wget4web ott is mindent a leírás szerint csináltam.

    ponrosabban e szerint: http://scoobydoonet.homelinux.net/wiki/doku.php?id=usersguide:wget

    de itt meg az volt a helyzet, hogy le akarta tölteni a CGI file-okat...szóval nem nyitotta meg a böngésző mint weblapot, hanem le akarta szedni...

    Ezekre légyszi válaszoljatok már, hogy mi lehet vele a baj, meg még akartam kérdezni, hogy olvasom én hogy van az a Cron...csak sajnos fingom nincs hogy az mire jó, meg hogy mért venném én annak hasznát, valaki legyen már olyan rendes hogy leirja nekem...

    Köszi...!

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Meg még olyan kérdésem lenne, hogy ti melyik Torrent kliens ajánjátok? most SCTCS-t használok, de ha mást ajánlotok jobban, mert ezzel van valami baj, akkor szivesen megnéznék mást is csak sajnos nem ismerem egyiket se nagyn uj vok...
    Ha meh jó SCTCS akkor ott a "Cachesize:" mennyire optimális állítani? És melyik a legujabb? mert erröl semmi infot nem találok...jelenleg a 0.851 et használom...a tutoriál-ba ez volt megadva...
    És még egy kérdés miért jó ha feltelepitem a Xintendet vagy mit? az mit csinál?

    Légyszi segítsetek, télleg új vok még a témában...de Lelkes!!!

    Köszi mindenki...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Tök hó hogy mostmár leírja ide valaki az rTorrent configokat, mert tutor alapján nekem se ment, 2 napig szenvedtem mire összehoztam DE sikerült....Samba..rTorrent...WGet4Web...meg majd az Xmail is jön csak azt még nemtom hogy kell meg a mysql nem akar összejönni valaki leírhatná h PONTOSAN mit kell tennem hogy menjen...

    Én Ip-vel használom az rTorrentet, az mivcel jobb ha sockettel megy? Meg azt akkor gondolom ugy tudom megcsinálni hogy simán átállítom az rtorrent configot meg a lighttpd configot...és rtwi nál az account configba az elérést és megy is ugye?

    Köszi előre is csak már magamtol nem merek hozzányulni mert sokat szenvedtem mire működésre bírtam..::D DE sikerült most büszke vok magamra...:D

    ja még annyit akartam h a Wget4Web az mindenkinél bugos? mármint csak a process és az add. cgi része használható...nem lehet törölni a letöltött fileket meg semmi ...az admincenter.cgi meg az ilyenek nem működnek azokkal mi lehet?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    na belöttem a socketes megoldást...háát ntorrent csatlakozik is...lighttpd megy...csak rtwi nem :S

    szóval a users cinfigod neked h néz ki? mit kell beállítanom h menjen?
    Mert ugye eddig Ip-s volt...(127.0.0.1:5000) eddig ezzel ment de ugye most socket van és igy nemto mi kell...

    köszi

    Ja és még kérdezni akartam h mi a helyzet a wTorrentel...azzal mi a baj?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2745 üzenetére

    Köszönöm!!!

    Mostmár megy is...rá nem jöttem volna h kell annyi per jel...lol...de már megy...minden rendben...még egy kérdésem lenne honnan tudom hogy biztos AKTIV vagyok e?

    a post-firewall-ba ha ezt írtam be az jó?

    iptables -I INPUT 1 -p tcp --syn -i "$1" --dport 10000:11000 -j ACCEPT

    és természetesen az rtorrent.conf -ba ezek a portok vannak megadva...

    Ja és még valami... :) lehet h már unsz, de nekem ez akkor se megy...szóval SQL-t szeretnék...végig csináltam a tutoriál szerint ami itt is van :

    http://scoobydoonet.homelinux.net/wiki/doku.php?id=usersguide:sql_adatbazisszerverek

    de mégsem tudok a phpmyadminnal csatlakozni hozzá...valamilyen hibát mindig kiír...

    Esetleg ha letudnád írni lépésrőll lépésre h mit kell tennem pontosan...onnantol hogy ipkg install mysql...azt nagyon megköszönném...többet már nem kérdezek :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Hello mindenki!

    Na nekem tnap r0by segítségével sikerült mindent beállítani :)
    Csináltam még fórumot is...az lenne a kérdésem, hogy a fórum az mennyire zabálja le a router erőforrásait, és a netet mennyire veszi igényben? Mert ha nagyon akkor inkább felfüggesztem... :)

    Most perpil már csak a weblappal szenvedek amit ki szeretnék tenni a szerverre...érdekes dolgokat művel...pl... Firefox-ban az 1ik lapnak nem jeleníti meg a grafikai elemeit...IE-nél meg megjeleníti...LOL...nemtom mi a fasz baja lehet...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Ja még kérdezni akartam, hogy ugye megcsináltam a fórumot...de sajnos ugye mikor vki regisztrál akkor mailt akar küldeni neki na most ugy localhoston nincs mail szerver...(nem csináltam mert azt olvastam, hogy nagyon sok erőforrást használ - én meg nem akarom ezzel belasítani a rendszert) ez igaz 1ébként h sok erőforrát használ?

    Na mind1 a lényeg, hogy nincs e vmi más megoldás erre...pl csak simán egy smtp szerver vagy valami ami nem eszi meg a routert...vagy valami smtp provider amit publikusan lehet használni?

    én TvNetworkos vagyok próbáltam megadni neki azt az smtp címet de connection timed out -ot kapok.... nemtom a TvNetwork-nél kell jelszó az smtp-hez nemtudja valaki? Csakmert azt nem adtam meg de tudtommal nem is kell...

    Köszi a válaszokat előre is :)

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2757 üzenetére

    Köszi a választ akkor sztem maradhat a fórum, mert viszonylag gyorsan el is lehet érni meg ahogy nézem nem eszi meg a kicsikét... :) Már csak ez az smtp gondom van...

    Meg ez a Samba...nem vmi gyorsan másol...de nembaj ez legyen a legkevesebb...örülök már h végre sikerült összehozni a rendzsert elég konkrétra... :) És végre mehet a Torrent Seed ezerrel...most ugyis nagy szükségem van rá mert elég szar ugye, ha gépről töltök, akkor az ugye csak nem maradhat éjjel-nappal bekapcsolva, mert le is eszi a fejemet villanyszámla szempontjából... és az meg ugye elég szar hogy lefele jönnek a cuccok 4-5 megával, felfele meg van fél megbitem... LOL 64k-val kicsit nehéz jó arányt tartani az oldalakon, ha sokat szedek le...de így meg egész türhető lesz ha a router éjjel nappal tölt fel... :)
    Öszintén szolva boldog vok, hogy ezt a csodaroutert megvettem...

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2760 üzenetére

    Ahha akkor megpróbálom jelszóval meg minden...de most szidom a kibaszott kurva...áááá

    Basszameg gallériát is akartam futtatni erre kihalt az egész ... aztán kábel ki... visszadug...és ennyi...elhalt mint a szar...most kezdhetek mindent előröl...áááá

    idehes lettem de nagyon...ugy néz ki mindent azért ezen se lehet futtatni...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2762 üzenetére

    Tápot...mert ugye elhalt a rendszer... :)

    DE nincs gond ahogy nézem...fogtam Firmware-t ujraraktam beállítottam az SSH-t meg a post firewall-t/boot-ot meg pre shutdown-t

    és most megy ugyanúgy mint volt...

    Akkor eez igy jó is?
    njem kell ujraraknom mindent?

    Ja meg a preshutdownom az nem hiszem h most jó nézz már rá légyszives...és ha nem jó akkor írd már meg pontosan h minek kéne benne lennie h mindent szépen leállítson...
    Ja meg persze ezt a preshutdown-t ezt automatiukusan akkor hasznbálja ha pld nyomsz egy reboot parancsot neki? vagy ezt manuálisan neked kell elinditani mielött rebootlosz?

    az említett preshut:

    #!/bin/sh
    echo "Beginning shutting down"
    echo `date` "Beginning shutting down" >>/opt/var/shutdown.log

    # Shutdown all active services - active means starts with S
    echo `date` " shutting down services..." >>/opt/var/shutdown.log
    /opt/etc/init.d/rc.unslungstop

    # Stop all init scripts in /opt/etc/init.d
    # executing them in numerical order.
    #
    for i in /opt/etc/init.d/[sS]??* ;do

    # Ignore dangling symlinks (if any).
    [ ! -f "$i" ] && continue

    case "$i" in
    *.sh)
    # Source shell script for speed.
    (
    trap - INT QUIT TSTP
    set stop
    . $i
    )
    ;;
    *)
    # No sh extension, so fork subprocess.
    $i stop
    ;;
    esac
    done

    /bin/kill -INT $(/bin/pidof rtorrent) &

    /bin/sleep 10

    # unmount all mounts
    killall stupid-ftpd
    DISKS=`mount | grep "/dev/discs" | awk '{print $3}' | sort -r`
    for DISK in $DISKS ; do
    echo "shutting down disk: ${DISK}..."
    echo `date` " shutting down disk: ${DISK}..."
    >>/opt/var/shutdown.log
    umount -f $DISK
    done

    # swapoff all swaps
    DISKS=`cat /proc/swaps | grep "/dev/" | awk '{print $1}' | sort -r`
    for DISK in $DISKS ; do
    echo "shutting down swap: ${DISK}..."
    swapoff $DISK
    done
    echo "done"

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz tlac #2764 üzenetére

    igen nekem minden azon van, mert hol lehetne máshol?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2762 üzenetére

    na jó ez mind szép és jó és lehet is használni ezt a sendmailt...de hol lehet ezt beállítani?
    Mert azt senki nem írja...mármint hogy miképp állítom be nmeki h milyen smtp-t használjon...vagy mit kell ezzel csinálnom nem igazán értem...a lényeg az lenne h a forum tudjon emalt küldeni de nem tud..

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Egyébként tök jó hogy van ez a router mert sokmindenre lehet használni, de gondolom vannak határok, sőt szerintem elég szűkösek...valaki meg mondaná, hogy kb mi az amire célszerű használni?

    Mert ugye az addig oké, hogy csinálok saját weblapot azért h tudjam kezelni a torrenteket a letöltéseket meg magát a routert, meg akkor már még pár infot ugye csak fel raksz a weblapra...ez gondolom még elmegy sőt gondolom még egy komolyabb sql hasznlatot igénylő weblap futtatása se okoz nagy igénybevételt a routernek...de mit lehet még esetleg ilyenek h fórum, galéria, vagy ezek már nagyon igénybeveszik szegénykét?

    Tehát a kérdésem arra irányulna h kb meddig lehet elmenni? mi az amit még lehet használni és célszerű is?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2772 üzenetére

    Érdekes dolgokba ütköztem...ugye a post-firewall-ba be van lőve h kiengedje a 10000-11000 portokat, de mégis mikor megnézem pl ezzel...

    http://www.utorrent.com/testport.php?port=10001

    akkor ERROR

    #!/bin/sh
    iptables -D INPUT -j DROP
    iptables -A INPUT -p tcp --dport 22 -j ACCEPT
    iptables -t nat -A PREROUTING -i -p tcp --dport 22 -j DNAT --to-destination :22
    iptables -A INPUT -p tcp --dport 8080 -j ACCEPT
    iptables -A INPUT -p tcp --dport 80 -j ACCEPT
    iptables -t nat -A PREROUTING -i -p tcp --dport 80 -j DNAT --to-destination :80
    iptables -A INPUT -p tcp --dport 1980 -j ACCEPT
    iptables -t nat -A PREROUTING -i -p tcp --dport 1980 -j DNAT --to-destination :1980
    iptables -A INPUT -p tcp --dport 10000:11000 -j ACCEPT
    iptables -A INPUT -j DROP

    pedig gondolom a beállítások jók...de ezek szerint mégsincsenek kiengedve ezek a portok...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2775 üzenetére

    Akkor minden jó...majd holnap megpróbálkozok újra a galériával, de most ez a port ez jobban idegesít...

    de a vicces az hogy ezt a porot hiába állítom be a virtuál szerver résznél ott se engedi ki, azaz akkor se látja a port checker...

    Ugyhogy ez igy nem jó...mert ugye igymeg passziv vagyok és igy szar a feltöltés...a torrent oldalakon Aktívat mutat de az mindig azt irja nekem...teljesen mind1 ha ki van egedve a portom ha nincs...amikor nem is volt kiengedve az a port amit pl a uTorrent használt akkor is Aktívnak jelzett...LOL

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2777 üzenetére

    Na jó átállítom...megnézzük akkor mi lesz...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r3pl4y #2778 üzenetére

    Akkor se jó...nekem sehogy nem engedi ki ezeket a portokat...
    Most ugyanazt állítottam be amit te a 55000-55010, de nekem ezek akkor se mennek...lol...ez fos,,,

    te máshol nem engedted ki ezeket a portokat valahol a router webes felületén..?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Na tök jó mostmá mióta átállítottam az rtorrent configba a portot azóta el se lehet érni az rtorrentet lol se webes felületen se ntorrentel...

    ez már megoldódott reboot és jó...de a port...ááá

    úristen mi lett ezzel?

    a 80-as portot te ki se engeded? nekem azon fut a webserver

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2782 üzenetére

    értem...

    Hopsz most én vok nagyon idióta?

    De mintha rájöttem vna h az rtorrent nem használja az összes portot és jelenleg egyszerre csak egy van nyitva...ez lehetséges?

    A portok csak akkor vannak nyitva ha használja is valami őket?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    line 319
    PHP Warning: DOMDocument::loadXML() [<a href='function.DOMDocument-loadXML'>function.DOMDocument-loadXML</a>]: Empty string supplied as input in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 137
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: Connection refused (errno 146) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: Connection refused (errno 146) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10

    EZ NORMÁLIS?

    Csak mert már megin nem tudok kapcsolódni az rTorrenthez....

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2786 üzenetére

    jó helyre van igen...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    href='function.DOMDocument-loadXML'>function.DOMDocument-loadXML</a>]: Empty string supplied as input in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 137
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10

    2008-04-02 16:06:35: (mod_scgi.c.1330) connect failed: 9 No such file or directory 2 0 /tmp/rpc.socket
    2008-04-02 16:06:35: (mod_scgi.c.2356) fcgi-server disabled: 0 /tmp/rpc.socket
    2008-04-02 16:06:35: (mod_scgi.c.2825) no fcgi-handler found for: /RPC2
    2008-04-02 16:06:36: (mod_scgi.c.2050) fcgi-server re-enabled: 0 /tmp/rpc.socket
    2008-04-02 16:07:06: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/select_theme.lib.php on line 98
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/index.php on line 26
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/index.php on line 55

    2008-04-02 16:07:07: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 11

    2008-04-02 16:07:08: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/ob.lib.php on line 61
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 14
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 15
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 16
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 17
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 20
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0

    2008-04-02 16:07:09: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/ob.lib.php on line 61
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 14
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 15
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 16
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 17
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 20
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0

    2008-04-02 16:07:10: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 11

    2008-04-02 16:07:10: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 11

    2008-04-02 16:07:10: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/main.php on line 15
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/main.php on line 17
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/ob.lib.php on line 61
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 14
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 15
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 16
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 17
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 20
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0
    PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in Unknown on line 0

    2008-04-02 16:07:10: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/config.inc.php:847) in /tmp/harddisk/www/phpmyadmin/libraries/header_http.inc.php on line 11

    2008-04-02 16:07:29: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: DOMDocument::loadXML() [<a href='function.DOMDocument-loadXML'>function.DOMDocument-loadXML</a>]: Empty string supplied as input in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 137
    PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 429
    PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 381
    PHP Warning: DOMDocument::loadXML() [<a href='function.DOMDocument-loadXML'>function.DOMDocument-loadXML</a>]: Empty string supplied as input in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 137
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10

    2008-04-02 16:07:33: (mod_fastcgi.c.2592) FastCGI-stderr: PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 429
    PHP Warning: DOMDocument::loadXML() [<a href='function.DOMDocument-loadXML'>function.DOMDocument-loadXML</a>]: Empty string supplied as input in /tmp/harddisk/www/rtwi/includes/classes/xmlrpc_handler.inc.php on line 137
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10
    PHP Warning: chdir() [<a href='function.chdir'>function.chdir</a>]: No such file or directory (errno 2) in /tmp/harddisk/www/rtwi/index.php on line 10

    NA KB ILYEN ERROR logjaim vannak...most akkor mi a baj?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    na most belinkelem az összes configomat nézd meg légyszi h jó e...

    Lighhtpd:
    # lighttpd configuration file
    #
    # use it as a base for lighttpd 1.0.0 and above
    #
    # $Id: lighttpd.conf 7711 2008-02-03 22:06:31Z oleo $

    ############ Options you really have to take care of ####################

    ## modules to load
    # at least mod_access and mod_accesslog should be loaded
    # all other module should only be loaded if really neccesary
    # - saves some time
    # - saves memory
    server.modules = (
    # "mod_rewrite",
    # "mod_redirect",
    # "mod_alias",
    "mod_access",
    # "mod_cml",
    # "mod_trigger_b4_dl",
    "mod_auth",
    # "mod_status",
    # "mod_setenv",
    "mod_fastcgi",
    # "mod_proxy",
    # "mod_simple_vhost",
    # "mod_evhost",
    # "mod_userdir",
    "mod_cgi",
    # "mod_compress",
    # "mod_ssi",
    # "mod_usertrack",
    # "mod_expire",
    # "mod_secdownload",
    # "mod_rrdtool",
    "mod_scgi",
    "mod_accesslog" )

    #### proxy module
    ## read proxy.txt for more info
    #proxy.server = ( ".php" =>
    # ( "localhost" =>
    # (
    # "host" => "192.168.0.101",
    # "port" => 80
    # )
    # )
    # )

    #### fastcgi module
    ## read fastcgi.txt for more info
    fastcgi.server = ( ".php" =>
    ( "localhost" =>
    (
    "socket" => "/tmp/php-fcgi.sock",
    "bin-path" => "/opt/bin/php-fcgi",
    "bin-environment" => (
    "PHP_FCGI_MAX_REQUESTS" => "4000"
    )
    )
    )
    )

    #### CGI module
    cgi.assign = ( ".pl" => "/opt/bin/perl",
    ".cgi" => "/opt/bin/perl" )

    scgi.server = (
    "/RPC2" =>
    ( "127.0.0.1" =>
    (
    "socket" => "/tmp/rpc.socket",
    "check-local" => "disable",
    "disable-time" => 0, # don't disable scgi
    #if connection fails
    )
    )
    )

    RTORRENT:

    # This is an example resource file for rTorrent. Copy to
    # ~/.rtorrent.rc and enable/modify the options as needed. Remember to
    # uncomment the options you wish to enable.

    #scgi_port = 127.0.0.1:5000
    scgi_local = /tmp/rpc.socket

    send_buffer_size = 65536
    # Minumum amount of peers to connect per torrent, if available.
    min_peers = 20

    # Minumum amount of peers to connect per torrent.
    max_peers = 50

    # Same as above but for seeding completed torrents (-1 = same as downloading)
    #min_peers_seed = 10
    #max_peers_seed = 20

    # Maximum number of simultanious uploads per torrent.
    max_uploads = 5

    # Global download rate in KiB. "0" for unlimited.
    download_rate = 0

    # Global upload rate in KiB. "0" for unlimited.
    upload_rate = 0

    # Default directory to save downloaded files. Note it doesn't support
    # space yet.
    directory = /tmp/harddisk/downloads/torrent/dload/

    # Watch a directory for new torrents, and stop those that have been deleted.
    schedule = watch_directory,5,5,load_start=/tmp/harddisk/downloads/torrent/dl/*.torrent
    schedule = untied_directory,5,5,stop_untied=

    # Close torrents when diskspace is low.
    #schedule = low_diskspace,5,60,close_low_diskspace=100M

    # Default session directory. Make sure you don't run multiple instance
    # of rtorrent using the same session directory. Perhaps using a
    # relative path?
    session = /tmp/harddisk/downloads/torrent/session

    # The ip address reported to the tracker.
    #ip = rakshasa

    # The ip address the listening socket and outgoing connections is
    # bound to.
    #bind = rakshasa

    # Port range to use for listening.
    port_range = 55000-55010

    # Start opening ports at a random position within the port range.
    port_random = no

    # Check hash for finished torrents. Might be usefull until the bug is
    # fixed that causes lack of diskspace not to be properly reported.
    check_hash = yes

    # Set whetever the client should try to connect to UDP trackers.
    use_udp_trackers = yes

    # Alternative calls to bind and ip that should handle dynamic ip's.
    #schedule = ip_tick,0,1800,ip=rakshasa
    #schedule = bind_tick,0,1800,bind=rakshasa

    #
    # Do not modify the following parameters unless you know what you're doing.
    #

    # Hash read-ahead controls how many MB to request the kernel to read
    # ahead. If the value is too low the disk may not be fully utilized,
    # while if too high the kernel might not be able to keep the read
    # pages in memory thus end up trashing.
    #hash_read_ahead = 10

    # Interval between attempts to check the hash, in milliseconds.
    #hash_interval = 100

    # Number of attempts to check the hash while using the mincore status,
    # before forcing. Overworked systems might need lower values to get a
    # decent hash checking rate.
    #hash_max_tries = 10

    # Max number of files to keep open simultaniously.
    #max_open_files = 128

    # Number of sockets to simultaneously keep open.
    #max_open_sockets = <no default>

    # Example of scheduling commands: Switch between two ip's every 5
    # seconds.
    #schedule = "ip_tick1,5,10,ip=torretta"
    #schedule = "ip_tick2,10,10,ip=lampedusa"

    # Remove a scheduled event.
    #schedule_remove = "ip_tick1"

    # Stop torrents when reaching upload ratio in percent,
    # when also reaching total upload in bytes, or when
    # reaching final upload ratio in percent.
    # example: stop at ratio 2.0 with at least 200 MB uploaded, or else ratio 20.0
    #schedule = ratio,60,60,"stop_on_ratio=200,200M,2000"
    #schedule = ratio,30,60,stop_on_ratio=200

    # Encryption options, set to none (default) or any combination of the following:
    # allow_incoming, try_outgoing, require, require_RC4, enable_retry, prefer_plaintext
    #
    # The example value allows incoming encrypted connections, starts unencrypted
    # outgoing connections but retries with encryption if they fail, preferring
    # plaintext to RC4 encryption after the encrypted handshake
    #
    # encryption = allow_incoming,enable_retry,prefer_plaintext

    # Enable DHT support for trackerless torrents or when all trackers are down.
    # May be set to "disable" (completely disable DHT), "off" (do not start DHT),
    # "auto" (start and stop DHT as needed), or "on" (start DHT immediately).
    # The default is "off". For DHT to work, a session directory must be defined.
    #
    # dht = auto

    # UDP port to use for DHT.
    #
    # dht_port = 6881

    # Enable peer exchange (for torrents not marked private)
    #
    # peer_exchange = yes

    #
    # Do not modify the following parameters unless you know what you're doing.
    #

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    OK

    Újraraktam mindent mostmár annyi a gondom h nem hoz létre rpc.socket-et a tmp könyvtárba ez miért van?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2796 üzenetére

    Jó reggelt...

    Na tnap ismét sikerült mindent összehozni...remélem mostmár így is marad...mingyárt ki is mentem a konfigokat mostmár... :)

    Azt akartam még tudni, hogy ugye a gépemen van tűzfal nevezetesen Zonalarm, és valahjogy be kéne állítani neki, hogy a Samba megosztást beengedje, mert igy mindig ki kell kapcsolnom a tűzfalat...ezt hogy lehet megtenni?

    Ja persze meg ha beírom h wl noise akkor nekem azt irja, hogy:
    noise = 0 (off)

    most ez miért van vagy ez jó?

    Mostmeg nekiesek fórumon csinálni meg ilyenek, szoval r0by remélem ráérsz... :) majd biztos elakadok valahol... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Na ott el is akadtam h nem lehet levelet küldeni felraktam az esmtp-t beconfigoltam meg minden... de nem küld levelet...gondolom ki kell engedni a 25-ös portot mivel ugye ez az smtp port, ezt megtettem így:

    iptables -A INPUT -p tcp --dport 25 -j ACCEPT

    esmtp config pedig igy néz ki:

    hostname = "smtp.tvnetwork.hu"
    username = "user@tvnetwork.hu"
    password = "pass"

    Mi lehet a hiba?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2799 üzenetére

    ennek mind1...így se megy...

    echo "Test Message" | sendmail user@tvnetwork.hu -f user@gmail.com

    igy használom de nem megy

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    A galléria meg total behuzza a CPU-t amikor vmi képet kéne betölteni akkor full cpi használat van az fcgi-on

    szal akkor ez nem fog menni?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Esetleg vki próbált már gallériát futatttni?

    Mert télleg az a baj h nagyon befoglalja a rendszert gondolom a képméretezés a előnézeti kép készítés (thumbnails) meg az ilyenek...
    vagy felejtsem el a gallériát? Tud vki vmi működőt...?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Szóval elmondom mi kellene...kéne egy galléria, meg egy fórum, de olyanok amik mennek a routeren, ha vki foglalkozott már ezzel akkor légyszi írja már meg h melyek azok amik jól használhatók...de a fórum ugye levelet is küldene regelésnél, tehát azt is megkéne oldani. Szóval hogyan lehetne ezt mind megoldani? Ha meg lehet 1általán..a válaszokat előre is köszi.

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Oyabun #2821 üzenetére

    Köszi mindenkinek...megpróbálom ezeket miután visszaértem mert most dolgom lesz...az ok hogy fórum, de annak vhogy levelet is kell küldenie...na most ez az amire még nem találtam megoldást...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r0by #2825 üzenetére

    Köszi mindenkinek, főleg r0by-nak, sokat segített, és mindent sikerült összehoznom amit akartam...

    Megy a távoli router elérés / SSH, Torrent, HTTP/FTP, FTP szerver, Webserver, MYSQL, email,, Fórum, Galléria minden... :)

    Még1x Köszi srácok...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Ja nekem 1ébként nem megy az ntorrent Win-es verziója...
    kiir vmi hibát...

    Exception details.

    Class: java.lang.ExceptionInInitializerError
    Message: null

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r3pl4y #2801 üzenetére

    Végülis phpBB-t tettem fel és Jalbumot amit ajánlotattok...és tökéletesen bevált...háát nézzétek meg...

    http://p3t1.ath.cx

    aztán nem cikizni a képeket meg a főoldalt...nem jutott eszembe semmi közhasznú információ amit kiírhattam vna igy magamról írtam pár baromságot...

    Üdv...Peti

    Lehet kicsit lassu lesz az elérrés ha megnézitek mert Torrent is megy ezerrel :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Hy. Mit lehet azzal csinálni h normálisan frissitse az időt? Mert vmiért mindig 1970 van. Kösz.:-S

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Az időbeállításra senki nem tud vmi okosságot? Mert ez az istennek se akarja magától frissíteni az időt. Köszi.

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz mik-oca #2843 üzenetére

    Nemtudom a 0,5 ntorrent nekem se megy...nekem is minden baja van vmi java-val, sztem bugos...használd a régebbi verziót nálam az tökéletes...

    Az én időbeállítás problémámra nem tud senki semmi megoldást...?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz mik-oca #2848 üzenetére

    Ez a 0.4-es nekem ez megy... valaki mondja már megy hogy mit lehet vele csinálni h szinkronizálja az időt me mindig 1970 van WÁÁÁ...csak tudja valaki h ez mitől van ... pls help me!

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz mik-oca #2853 üzenetére

    Nemtudom, de nekem se ment az ntorren 0,5 kiírt egy csomó javás szarságot, de engem nem annyira zavar, mert én inkább webes felületről kezelem... majd akkor írjatok ha rTwi-ból jön ki vmi új ami tartalmaz új és hazsnos funkciókat...

    Egyébként r0by kössz...

    ntpclient -l -h 0.hu.pool.ntp.org -c l -s

    ezt beraktam post-boot-ba és mostmár szinkronizál amikor a router elindul...gondolom ez igy elég is, mivel nekem ez volt a gondom, hogy nem akart soha szinkronizálni és mindig 1970 volt :) de most igy jó...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Hurrá most már megint nem megy az rtorrent...lol ez baszott instabil...most megin mi a fasz baja lehet áááá...mostmár nagyon kezdem unni, hozzá se nyultam semmihez ami ezzel kapcsolatos és megin nem megy...

    2008-04-05 21:36:39: (mod_scgi.c.1330) connect failed: 7 No such file or directory 2 0 /tmp/rpc.socket
    2008-04-05 21:36:39: (mod_scgi.c.2356) fcgi-server disabled: 0 /tmp/rpc.socket
    2008-04-05 21:36:39: (mod_scgi.c.2825) no fcgi-handler found for: /RPC2
    2008-04-05 21:36:40: (mod_scgi.c.2050) fcgi-server re-enabled: 0 /tmp/rpc.socket

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz r3pl4y #2855 üzenetére

    Semmi...már megin megy csak ujra chmod +x et adtam az S99rtorrent-nek, de ezt mér veszti el, asszem akkior amikor nyomok neki egy FLASHFS mentést pl post-boot szerkesztés után, úgy vettem észre h azután szarik be mindig...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz mik-oca #2858 üzenetére

    rTwi -al használom... DLoad
    És itt a Guide, hogy miképp kell Guide

    egyébként nekem az ntorrent 0,5 sehogyse megy...el se indul már az elején kiír vmi hibát... pedig a legujabb Java van fennt... :((

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Oyabun #2866 üzenetére

    Hello...

    Olyan kérdésem lenne, hogy most gondolkozok, hogy lehet h belepakolok a kicsikébe a mostani 40gb-s helyett egy 80-as winyót..és, hogy van e értelme 1gigás Swap-at adni neki?

    vagy az 512mega az bőven elég?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Halohó...

    Na most egy érdekes kérréssel fordulok felétek...

    Tud valaki valamilyen beléptető rendszert ami normálisan működik..

    a lényege az lenne, hogy lehessen regisztrálni/bejelentkezni és ha bejelentkeztél akkor továbbítson egy index2.html file-ra...
    Jelszóvisszaállítáas meg ilyenek már csak plussz lenne de nem lenne muszáj...ja és persze ha nem vagy bejelentkezve akkor ne lehessen megtekinteni az szerveren a többi oldalt...tehát ne lehessen olyat csinálni, hogy beirom hogy http://.../index2.html és bejön az ooldal a loginrendszer kikerülésével...

    Na szóval tud ilyet valaki? vagy nemtud valaki ilyet írni?

    Köszi a válaszokat...

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    Ok. r0by akkor nekiesek, nekem az a loginsys nevezetű tetszene az jó nekem? Nem gond h az oldalam html fileokból épül fel, a login meg php? De mindenesetre sztem ennek csak olyan 8-9 fele esek neki mert elöbb kap egy 80gigást a kicsike a mostani 40es helyett, azt ugye úgy nemnagyon lehet, hogy mindent fogok és átcopyzok egyik winyoról másikra?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz VladimirR #2892 üzenetére

    Hát mint pl olyasmi is lehetne, hogy külön torrentekre bontva be lehetne állítani a le/feltöltési sebességet, hmm háát nekem most hirtelen ennyi hiányzik...

    ui: egyébkéntmeg első osztályú sztem ez a webes felület...

    Üdv: p3t1

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Bocsek #2893 üzenetére

    én nemtudom de gondolom azoknak is van valami elnevezése mint ennek is "pled" ha jól láttom...de mi értelme ennek? vagy csak FUN? :)

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

  • r3pl4y

    aktív tag

    De terejjük vmi kokrétabbra a problémát... :)
    Zone alarmot használok, de ha be van kapcsolava akkor nem tudom elérni a sambát gondolom ezt vhogy be lehet állítani h azt átengedje...de nemtom hogy mivel ugye IP szerint nem lehet mert akkor a netet is értelme szerűen beengedi... mivel ugyanazon az IP-n van mint a net...így gondolom van vmi egyéni portja de mi az?
    Vagy ti mit használtok használtok 1általán tűzfalat? mert én mióta nem használok kibaszottul belassult a gépen gondolom bekaptam valami spyware-t mivel nekem a zonealarm volt a spyware írtóm is...és most ugye az seincs...mind1 a lényeg az h kell vmi megoldás mert sztem bekaptam vmi szart...pl nagyon lassan másolok winyóról winyóra és az is 100%os proci használatot okoz tehát melette gépezni se tudok nagyon... Szóval 5let?

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák