Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz CharlieBrown #5771 üzenetére

    Kedves CharlieBrown!

    "a feléért érdekelne. komolyan. nem azért, mert nincs, de szétszedni, berhelni jó lenne.
    gari nélkül, 1 évesen megpróbálod a régi piaci árnál 2-3 ezerrel olcsóbban adni...
    ennyivel nem jobb v2-nél, amihez most bárki garanciát IS kap."

    Egy picit gondolkodtam, hogy válaszra méltassalak-e egyáltalán...
    Szóval szétszedni berhelni tényleg jó lenne.(Bár én inkább tuningnak-moddingnak nevezném, de ezt te tudod, hogy mire vagy képes. Lehet te csak az előbbire, ahogy elnéztem a hsz-eidet nem sok lövésed van hardverileg, de rajtad kívül van itt pár ember akinek magasabb tudása és igényei vannak. Pl. nálam PDA-ról be "PUTTYolva" elindítható egy rádióstream akár, ami egy SB0049-es USB-s hangkártyáról szól.) És pont erre (is) sokkal jobb mint egy V2, de igazán ezt csak az tudhatja, aki már foglalkozott ezzel nálad komolyabban is..
    (Ajánlanám figyelmedbe a #2954-es hsz-t például)

    Akinek átalakítani kell, az letojja a garanciát, mint ahogy én is, mert nyílván a szétszedés pillanatában elvész. (Nálam ez 2hetes korában történt)

    Az sem teljesen igaz, hogy 1 éves, mert 2008 áprilisi gyártású, tehát ha utána 1hónapon belül piacra került, akkor is max 10 hónapos. (azt meg csak halkan súgom, hogy ezt azért vettem, hogy legyen tartalék ha esetleg a másik átalakítása során valami balul sülne el, tehát nem sokat üzemelt...) Senki nem mondta azt sem, hogy nem garos, bár tényleg nem szívesen foglalkoznék másnak ügyintézéssel ismervén a magyarországi ASUS garanciális ügyintézést.

    A régi piaci árakkal sem vagy tisztában, mert ez annál nem 2-3e Ft-al olcsóbb, hanem kerek 2e Ft-al drágább, ugyanis amikor az enyémet vettem, akkor 16e Ft-ot fizettem érte. Viszont a jelenlegi árnál (LORD: 22.500) 4500Ft-al olcsóbb amiből pl. pont kijön a 128MB ram. (és akkor szintén nem volt szó arról, hogy esetleg nálad komolyabb és valós vásárlási szándékú embernek engednék-e reális összeget!)

    Mindenesetre "komolyan" a feléért vegyél inkább magadnak valami mást...valami olyat amiből pozitívat tudsz kihozni, és nem csak szétbuherálni tudod. Hidd el jobb a sikerélmény, mint egy marék használhatatlan roncs! Bár lehet ahhoz fel is kell nőni, de szerencsére a lehetőség mindenkinek adott!
    Üdv:
    Laca

Új hozzászólás Aktív témák