Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petir

    senior tag

    válasz Intruder2k5 #15951 üzenetére

    Szééépen felbordáztad a kütyüd :) - Lehet eljon egyszer meg nalam is ennek az ideje.

    Nade mas hulye kerdes Tomatonak maganak az fw-nek van valami leirasa? Mint a weboldaladon talalhato mit hol merre miert meg amugy is... Nem alap beallitasokra gondolok inkabb az extrabb reszekre. Mint windozjuzer tavol all tolem a linux mindig is feltem tole! Igy parancssoros felulet szamomra sotet folt akar a putty hattere. Alap beallitasok nagy resze elerheto gui alol de mint kiderult az fw telepitese alatt a java bizony ezutan kezdodhetne...Csak a kerdesem annyi, hogy forumot teleirhatnam vele :D Megaztan nem akarom, hogy megoruljetek :D miylen "irodalmat" erdemes olvasni ez ugyben hogy kicsit kepbe legyek?Ha nincs tomatos leiras..- amit egyebkent sajnalnek

    MAS:
    Almos latom itt a valaszodba, hogy digid van. Nekem jelenleg UPC. Viszont valtanek. Ugy tudom , hogy a digi egy heten egyszer bont kapcsolatot ipcsere miatt
    Kerdesem:
    Valoban bont e?
    Valoban uj ip-t kapsz e ? ( dyndns , myip segit e ezen? azaz marad tobbnyire a regi ip vagy mindig ujat kapsz )
    Hogy viseli a router ezt az ujracsatlakozas, vegzi magatol ahogy kell , vagy kell neki tapelvetel? - (csak mert egy kedves ismerosom ezzel szenved diginel)

Új hozzászólás Aktív témák