Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz DLDKox #6929 üzenetére

    Ahha egyenlőre akkor ez a Cron ez mindegy, a műholdvevő sem lesz egyenlőre megvalósítva, de nyáron majd asszem nekiállok linuxozni, és ha már nekiállok, akkor komoly szinten.
    Egyenlőre az a lényeg, hogy elvileg megvan rá a lehetőség.
    Programozni is jó lenne tudni hozzá (most (megint) tanulok C-t, de nemtudom milyen szint ez ahhoz képest ami ide kellene...), egyáltalán ilyesmihez való segédprogramot mennyire lehet / szoktak C-ben írni ?

    Na igen, vissza lehet rakni tudom, de csak a legújabbat, én pedig mindig szeretem megtartani a teljesen gyári állapotot (nem is volt frissítve még ugye a router).
    Lehet kicsit hülyeség, de miért, nem is lehet lementeni ? :Y
    Vagy csak nagyon bonyolult ?

    DD-WRT-re való frissítésre nem tudsz mondani valami leírást.
    Nem lehet nehéz mondjuk, de még sosem frissítettem routert.
    Meg ha már nekiállok, akarnám is érteni pontosan hogy mi hogyan megy, pontosan mit miért csinálok, stb.
    De a DD-WRT-ről is jóljönne egy (de azért nem iszonyú részletes) leírás.

    Most itt megnézem a letöltésnél, ezek micsodák, miért van ennyi "darab" ?:
    Mega Generic
    Micro Generic
    Micro Generic
    Mini Generic
    Xbox no-kaid Generic
    Standard Generic
    Standard Generic
    VoIP Generic
    VPN Generic
    Special ASUS Firmware (required for web flashing): *.trx
    Tools:
    ASUS Recovery utility

    Látod, tényleg nem értek ehhez, ezért jönne jól valami tutorial (magyar azért jobb, de lehet angol is, vagy akár mind2 ).

    MOD: itt a DD-WRT oldalán is van egy Wiki, ezt majd megnézegetem, de azért várok más tutorial ötletet is.

    MOD2: Asus WL500G Premium V1-em van, látom itt külön ehhez egy elég részletes leírás / megjegyzések vannak itt a wikiben. :F
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák