Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Laca 012 #15537 üzenetére

    Szia!
    Elektros vagyok, de sajnos ezekkel a memória chipekkel szégyenemre nem vagyok annyira tisztába... most itt a 32Mx16 az nem azt jelenti, hogy 32Mb-s és 16bit széles? mert az hogy lenne jó amikor 64Mb-s modulok kellenek a 128 megához...? Vagy én értelek félre? Elképzelhető mivel mondom annyira nem vagyok otthon a ramokban... sajnos samsung ramot sehol nem tudtam beszerezni, max újonnan lehetne dehát ha nem muszáj annyit nem adnék ki érte... most meg lett ingyen ilyen Kingmax és arra gondoltam, hogy hátha jó lehet ez is... lényegében ez 400Mhz-s, és végülis gondolom ugyanolyan chip-ek vannak rajta mint az egy oldals 512 megásokon amik meg elvileg jók... de lehet, hogy én nem értem...

    R0by:

    Amúgy ha sikeres lenne a műtét akkor el tudom vállalni akár, van itt hőlégfúvós állomásom azzal gyorsan kikapkodom a ramokat aztán normális forrasztóval meg folyatószerrel vissza és ennyi.. szóval olyan nagyon nem kellene a panelnek sérűlnie... azaz úgy gondolom, hogy tudok én azzal a hőléggel úgy forrasztani, hogy semmi baja ne legyen a panelnak... forrasztottam már durvábbakat is ennél egy párszor :) Csak most Laca 012 azt mondja, hogy nem valószínű, hogy jó lesz és nyilván ért is hozzá ezért most nem nagyon merek megin belefogni mert azért a routert nem akarom kidobni aztán.. amugy ez egy WL-500W

    Ja és igen szegedi vagyok... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák