Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *H*

    aktív tag

    válasz r0by #778 üzenetére

    Nekem működik. Valóban volt olyan FW amiben nem jelent meg a router Win alatt, de az már javítva van egy ideje. Ott valami más gond lehet. Át kellene nézni a router, tűzfal, hálózat, stb. beállításokat.

    krx21
    Nem írok külön hsz-t és Mea culpa, hogy másodszor is feleslegesen írok és offolok.
    Pontosan. Kár volt egyáltalán írnod... Ezek szerint tudod te is, mégis megtetted... Meg sem kellett volna jegyezni semmit, nem kattintasz és kész. De hiába írok vagy ír bárki bármit, te mondod a magadét. Én ilyenekre nem szoktam reagálni (kivétel erősíti a szabályt), de nem is találkozom ilyennel sokszor. Lehet azért, mert mások nem írnak feleslegesen ilyeneket? De ez annyira banális és értelmetlen, "csak írjak valamit" jellegű volt, hogy megtettem.
    A fórumos "betegség" példája sajnos pont a te írásod. Felesleges hozzászólások, tripla írásjelek és még bizonygatod, megmagyarázod a saját vélt igazadat. Már a negyediket írod, ami csak a hsz-ek számát növeli. A probléma már ott kezdődik, hogy szerinted szépen kérés a fejbeverős figura és a három felkiáltójel és ezt te tényleg így is gondolod. Ha te így kérsz szépen vagy téged így kérnek az elég baj, de ez nem a fórum dolga, hanem a te privátod.
    Jól mondod, sokan lehetnek tabletről... mégsem zavar senkit... Én itt befejeztem, mert nem vágyok 1000+ ilyen hozzászólással elért rangra. Van aki igen... Vagy egyszerűen csak úgy érzi fontos a mondanivalója... pedig mások szerint nem. Ezt el kellene fogadni. Tipikusan a semmiről írnál még több tucat hozzászólást szakmai topikban és, ha valaki partnered ebben a végén majd két "jómunkásember" írogat.

    Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

Új hozzászólás Aktív témák