Új hozzászólás Aktív témák

  • varázsgömb

    aktív tag

    válasz Intruder2k5 #434 üzenetére

    Elkerülte a figyelmed, hogy a Note 2-ről akartam belépni a kamerába. Tehát az általad belinkelt oldal nem a upc-s ip címem látja, hanem a mobilinternetes telelefonom ip címét. Ezért jelzett errort. Egy másik oldalon, - ahol engedte átírni az ip címet -, beírtam a router által adott ip címet, amit a kamera kapott,(192.168.1....), kettőspont, meg a kamera portját. Akkor már nem errort jelzett, hanem hogy zárva van. De mi az, hogy zárva?
    Régen használtam a kamerát a Linksys routerrel, tökéletesen működött. Amelyik portot akkor beállítottam neki, azon hagytam most is. (Egy 4 számjegyű portot választottam, ami biztos, hogy szabad.)
    Az kicsit furcsán hangzik, hogy a kamera talán nem engedi a távoli elérést... Az IP kameráknak pont az a lényege, hogy netre kötve a világ bármely tájáról haza nézhetek, hogy minden rendben van-e. Ráadásul Pan-Tilt fajta, hogy tudjam távolról forgatni/billenteni. Amikor belépek a kamera menüjébe, rögtön ez a kezelő felület jön elő. Ez tökéletesen működik is, de csak ha wifizek a telefonommal, tehát a router hatósugarában vagyok. Ha mobilinternetre váltok, nem tudok belépni.
    Ma megpróbálkozom azzal, hogy másik portot adok neki, hátha...

    Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Új hozzászólás Aktív témák