Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosqu!to

    addikt

    Sziasztok!

    Bekötésre került hozzánk a 2000/1000 optika, kaptam egy Sagemcom f@st 5670 eszközt, de amennyiben csak ezt használom, a wifi kapcsolatokat össze-vissza eldobálja.
    Vettem "mögé" egy ASUS AX86U routert, az 5670-est áttettük bridge módba, a két eszközt összekötöttem CAT7 kábellel a 2.5G portokon.
    A két router mellett van egy asztali gépem, B550 chipset és AX integrált wifivel.

    A bridge beállítás előtt az 5670-re kábelen csatlakozva stabilan jött a 2000/1000 1ms ping.
    5G wifire csatlakozva 1500/1000 volt kb a sebesség.

    A bridge beállítás után az AX86U-ra csatlakozva kábelen 1000/1000 7ms megy, a sebesség érthető, mivel 1G porton tudok csatlakozni, viszont a 7ms meglep.

    Az AX86U 5G wifijére csatlakozva pedig arra számítottam, hogy menni fog a 2000/1000, ezzel szemben kb 900/500 2ms van.

    Van esetleg valakinek ötlete, hogy miért esik így vissza a teljesítmény az ASUS routerre csatlakozva? El tudom valahogy érni, hogy nagyobb sebesség jöjjön össze az asztali számára wifin keresztül?

    Köszi,
    Mosqu!to

    Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Új hozzászólás Aktív témák